I'm so terrible..

7. února 2012 v 18:33 |  >Me<
No jo.. začalo mi být celkem dobře, ale to by se to zase všechno nejsmělo pos*at!
Pan X se semnou začal bavit.. Bože, jsme do něj pořád tak moc zamilovaná a on to nejspíš ví. Připadám si jak ten největší idiot na světě! Nedokážu si vysvětlit proč to prostě jednoduše nepřejde? Když ke mě příjde mám tak obrovskou chuť ho obejmout jenže prostě NEMŮŽU :(( Je to jak týrání..

A aby toho nebylo málo.. vy*ral se na mě i můj nejlepší kamarád. Prostě jsme se začali jako obvykle pošťuchovat až z toho vzniklo něco co prostě moje hlava nebere.. nic jsem mu neudělala a on se se mnou naprosto přestal bavit ze dne na den.
Ignoruje mě..
Člověk kterej mě moc pomohl při přenesení se nad věcí s panem X. A nejvíc mě prostě mrzí, že jak řekl.. jsem nahraditelná.
Co sakra dělám pořád špatně??? Proč lidi na kterých mi tak moc záleží mě opouštějí? Nechápu důvod.. nic.. :'( Člověk kterej nadával na pana X a přitom on sám se teď chová úplně stejně.
Nechce se mi do školy, je mi špatně, opět nemám chuť k jídlu ani energii na cokoliv.. A to si pan X ještě odjel na hory a mě se po něm prostě stýská. Jenže to už kámošce ani říct nemůžu. Myslí si, že tahle záležitost je za mnou a myslela by si o mě že jsem prostě regulérní magor a tak to pořád dusím v sobě už půl roku :(( K tomu se přidá ještě toto a já mám zase depresi, myslím na to jak si něco udělat a nechávám tu bezmoc úplně pohltit mne..
Z toho hnusnýho počasí mám už od rána pocit že mi praskne hlava bolestí. Proč všechno co udělám vede k úplnýmu propadu? Je mi strašně smutno.. potřebuju obejmout a nikdo tu pro mě není.
Jdu si pustit hudbu ať se aspoň trošku vzpamatuju..

Mějte se..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama