Am I so stupid or only in love..??

25. února 2012 v 13:11 |  >Me<
Blbá nebo zamilovaná, vždyť to výjde na stejno.
Můj nejlepší kamarád se se mnou začal jakštakš bavit, ale už to není to co bývalo. Přestal se mi svěřovat, netrávíme spolu tolik času. Pořád nás totiž podezírali že spolu chodíme, ale my jsme se tomu jen smáli protože ta představa je nepředstavitelná :D Zabili by jsme se navzájem a oba jsme ve znamení Lvů, tutíž jsme skoro stejné povahy a já svojí povahu nesnáším, takže bych nemohla chodit s druhým já.. :D
Ale zřejmě zjišťuju důvod proč tomu tak je.. A problém bude zřejmě v panu X. Začalo to na Valentýna. A od tý doby se chovám jak pííí....! Dostala jsem Valentýsnký "dárek" od pana X.. a to v podobě pusy. Jedny blbý, bezvýznamný pusy.. teda jak pro koho bezvýznamný..
A POZOR.. řekl mi! Nenapsal přes FB, jak je to teď v módě, ale ŘEKL že mu chybím a miluje mě, ale bojí se, že by udělal to co udělal předtím.. Ta jedna blbá pusa způsobila, že mi kamarádi vynadali co to dělám, že jsem úplně blbá, že pan X je pan X a nezmění se...
Ale tohle všechno já vím!!! A děsí mě, že vím jakej to je děvkař a pořád ho miluju.. Bože! Nevím co mám dělat..
Ale ve čtvrtek se opět Valentýn opakoval, ale tak trochu jinak.. Chtěla jsem panu X říct, že ho chápu jestli mu vážně vadím, že prostě nemůžu za svoje city, že mě štve že jsem mu po rozchodu řekla že k němu pořád cítím to, co cítím a jestli to "miluji tě" mi řekl jen z "charity" že by se mu mě zželelo.. Když jsem ze sebe vykoktávala to, že nemusí "dělat" že ke mě něco cítí a co si myslím, cítím a prožívám pozoroval mě jen nevěřícně kýval hlavou jako by si říkal "Co to tu plácá za nesmysly?" Díval se na mě s vážným výrazem a očima mě prosil abych už přestala koktat samohlásky a slova která nedávala smysl.
Chytil mě kolem pasu a přitáhl si mě k sobě.. Začal mě líbat. Nevěděla jsem co dělat.. Nečekala jsem to, takže když odtáhl své rty od mých svýmu neohrabanými pohyby jsme se opřela hlavou o jeho ramena. A on mi pošeptal.. ".. říkám ti pravdu, miluju tě. Po rozchodu jsem neměl nic s žádnou holkou. Všechno co jsem ti řekl je pravda!.."
Styděla jsem se.. Polibek pro mě není jenom "polibek", ale polibek od něj.. ach bože! Lítám v tom po uši..
Jenže tímhle se nic nevyřešilo.. Zeptala jsem se ho co mu na mě vadí.. prý to, že pořád cítím to, co cítím. Že kdyby mě miloval jen on, sám by to zvládl v pohodě a překonal by to, ale že i já jeho je špatný protože on je cituji: "čurák" kterej dělá to co dělá.. Chce být se mnou, ale bojí se že by mi zase ublížil.

Teď když to píšu příjde mi to ještě víc absurtní. Je mi jedno že si teď o mě budete myslet jaká jsem naivka, ale potřebuju si to vytřídit v hlavě a snažit se vymyslet rozumný řešení. Každopádně ať udělám cokoliv bude to hrozně bolet protože ho prostě m.i.l.u.j.u! Je až trapný, že jsem použila v tomhle článku snad 10x slovo "milovat". Nechápu to..
Ale tenhle stav, který trvá už asi měsíc musí jednou přestat.. a bojím se, že to bude probíhat stejně jako předtímhle vším..
No nic, jdu si "užívat" víkend.. Mějte se x)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 WoodardLorrie18 WoodardLorrie18 | E-mail | Web | 5. dubna 2012 v 14:11 | Reagovat

That is great that people are able to receive the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/mortgage-loans">mortgage loans</a> moreover, that opens up completely new chances.

2 Rochelle Rochelle | 1. července 2012 v 16:15 | Reagovat

Chápu tě..
Sama někdy přemýšlím nad tím, jak je to s kluky komplikovaný a že jsou někdy fakt divní.. A já jsem strašně naivní a pak je mi z nich děsně.

3 Echelonka Echelonka | 9. srpna 2012 v 10:13 | Reagovat

Nemyslím si že jsi naivka...úplně vím o čem mluvíš. Všichni máme nějaké "drama" se stejným tématem, ae jiným dějem... teď budu trošičku neslušná vůči tomuto článku a Tobě, ale prosím lidi, jestli máte rádi 30 seconds to mars, amatérské fotky nebo inspiraci...smyšlené příběhy a meme komiksy prosím, navštivte můj blog - http://fucking-beautiful.blog.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama