New begin is starting..

4. prosince 2011 v 19:00 |  >Me<
Dneska oficiálně končí Worldwide Tour 30 Seconds To Mars.
Na FB mám zeď prospamovanou samími "Goodbye..." ale proč?? Vždyť oni se vrátí! Za 2 možná z 3 roky, ale vrátí.. :)
Zároveň mám prospamovaný i Twitter, který mimochodem spamuju i já.. :D
Tomo napsal na Twitter krásnou věc, kterou mi vzal z úst: "JUST WANT TO SAY THANK YOU SO MUCH TO ALL OF EUROPE FOR THE MOST AMAZING TWO YEARS EVER. YOU ARE ALL THE BEST! WE WILL NEVER FORGET THIS!"
Je vidět že je z Evropy :) Jared to "odbyl" jen: "GOODBYE EUROPE THANK YOU FOR THE DREAMS!!! XO" :)
Ale samozřejmě mě začalo být pekelně smutno! 2 roky, 300 koncertů.. z toho na 5-ti jsem měla to štěstí být a jsem za to neuvěřitelně vděčná! Otevřelo to další etapu v mém životě. Se*u na lidi co si o mě myslí že jsem blázen a že mi to do života nic nedá.. Ať se starají jestli mají dostatek hulení, chlastu a ve většině případech dostatek dívek na jednu noc.
Na tyhle 2 roky, fanatismu, nadšení naprostého šílenství jen tak nezapomenu! :) Vždyť tohle turné mi umožnilo stát se součástí Echelonu, poznat úžasné lidi s kterými se dá mluvit.. vlastně o všem, ne jen o 30STM. A i když jsem se s nimi zúčastnila jen dvou koncertů některé mi přirostli k srdci :))
INTO THE WILR TOUR 2010 - CLOSER TO THE EDGE TOUR 2011 I'LL NEVER FORGET!
A jinak další událost co se stala před 2 roky je, že vyšlo jejich 3. album "This Is War" :)
Právě mi hraje písnička This Is War a mě začíná být hrozně moc smutno :D Co já budu dělat za rok..?! :D
Přidám sem krásné, ale dojemné video které bylo jako první které jsem si pustila.. Ale není oficiální, dělala ho jedna fan :)


Včera to byl přesně týden co jsem dorazila z koncertu ve Vídni. Víc o tom napíšu až budu mít čas a více slovní zásoby než abych se furt neopakovala jako: úžasný, krásný, boží, neuvěřitelný.. atd. :D
No nic.. budu končit musím se psychicky i fyzicky připravit na zítřek do školy. Jakožto poslední ročníky někteří vybraní z naší třídy budou dělat čerty. Pan X dělá Mikuláše a jelikož je tak trochu.. neschopný nabídla jsem se Katce že si půjčím věci od tety a aby mu je dala. Naposledy když jsem s ním chtěla navázat kontakt se z něj prý stala obeť.. No co na to říct..
Nečekám vděk ani nic takovýho.. ale pořád je to osoba na který mi záleží, ale už jsem si uvědomila.., ano, už skoro po 2 měsících jsem si něco uvědomila, dobrý ne? :D Že nemá cenu se jakkoli snažit a ještě když vidím co dělá s holkama ze školy.. Jeho další, určitě největší láskou je teď jedna holka z našich ročníků. A nabaluje i mojí nejlepší kámošku.. Kretén :D Vlastně se tomu musím jen smát.. Ale přeju mu aby mu to konečně vyšlo, mám ho ráda.. i přesto že jsem pro něj jen další čárka v seznamu, kterou teď jen přehlíží.. :)
A já zůstanu tím naivním DREAMERem :D A jsem tak nejšťastnější.. mám je ->
..oni mi VŽDY na tváři vykouzlí úsměv! Stačí se kouknout na tuhle fotku, vždyť ten šmudla napravo má bačkory :D

Tak se mějte fanfárově ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama