I hate sweets!!!

27. prosince 2011 v 21:00 |  >Me<
Tak copak vám nadělil Ježíšek?
Mě hodně peněz, který se u mě moc neohřejí a budu si pořizovat nejkrásnější tričko na světě z MARS shopu ;D
Letos mi ani trošku nepřišlo že byli Vánoce. Sníh nikde a ani atmosféra na mě nedolehla. Jen jsem asi tak 4x řekla že nesnáším Vánoce kvůli tomu chaosu doma z uklízení. Nechápu na co to je.. jeden den se gruntuje a po 24.12. to jede nanovo..

Ale to nejhorší je cukroví!!! Moje závistlost na sladkém v tomhle období je na mě hodně, hodně ale sakra hodně vidět. Mám snad o 10kg víc! Nejhorší je ovšem můj spodek.. od pasu dolů bych se uřízla a zahodila! :D
ALE.. dostala jsem nové džíny, které mi pomůžou při hubnutí :)
Od zítřka začínám se svojí "skvělou" metodou hubnutí. Snad něco shodím než půjdem do školy.
Je mi ze mě špatně! Předevčírem a včera jsem jezdila na rotopedu víc jak 25minut. Dneska jsme byli na procházce se psem.. a připadám si jak sumo zápasník. Jsem tlustá, hnusná a nemám se ráda! Nejvíc mě dokáže nas*at spolužačka která je vyloženě hubená, která řekne že je tlustá přitom ví že je hubená.. ááá vraždila bych! Přála bych jí vlízt si to mýho těla! Blé!!! No nic.. :D
Každopádně od zítra začínám..
Jinak jsem se stále nedokopala k tomu abych napsala svojí "recenzi" o koncertu ve Vídni. Ale snad mě něco osvítí a já se to budu snažit všechno dát dokupy. Je neuvěřitelné že je to UŽ MĚSÍC co jsme tam s CZEchelonem bláznili před halou.. :)
Áchjo.. čím dál víc se stýská po Paříži. Ta atmosféra, příjemní lidé, neuvěřitelné krásné město, památky, móda která tam pohltila snad každého.. wow! :D Je mi po tom hrozně smutno.

Bože, to už je zase večer? Proč to všechno tak rychle utíká? :D Budu muset jít.. užijte zbytek prázdniny a zatím.. Mějte se fanfárově ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama