Prosinec 2011

Happy New Year 2012 everyone!

31. prosince 2011 v 19:27 >Me<
Tak jak pak slavíte Silvestra?
Já se zapřísáhla, že letos nebudu trávit Silvestra doma a hádejte kde jsem?
Sedím tu se skleničkou coca coly a cpu se cukrovím. Mám depsesi a je mi smutno. :D
Tak si rekapituluju rok 2011. Myslím že bych na něm vůbec nic nezměnila ani ten nešťastný vztah s panem X. Byl to skvělý rok. 23.6. Prague City Festival, prázdniny v u tety v Anglii, 10.-14.11. koncert a čtyř denní prázdniny v Paříži s CZEchelonem a zakončení 26.11. koncertem ve Vídni. Začíná se mi hrozně stýskat po koncertní mánii.. Chybí mi pan X a moje naplánovaná dieta dneškem zase padla.
Nudím se a nevím co dělat.. sedět u televize se mi nechce, poslouchat nekonečný dědovi kecy, sledovat kde je jaký ohňostroj.. o půlnoci. Nejradši bych usla a probudila bych se až 1.1. 2012.. Žádné připíjení nic.. Vždycky mě to nějakým nesmyslným důvodem dojme..
Nechci aby byl rok 2012 lepší, protože líp nikdy nebude. Krom toho v roce 2012 mě čeká velká zkouška mých vědomostí.. :) Ano, příjímačky. Bojím se toho..

Stýská se mi a nevím proč.. Sedím sama v pokoji a užírám se svojí samotou, ošklivostí a váhou.. I kdybych týden nejedla neshodím ani kilo. Je mi divně.. :/

Abych změnila téma Jared si odjel do Indie.. mohl by tam potkat tetičku, která tam před měsícem letěla taky ;))
No nic budu končit.. stejně ze sebe nic pozitiního nevymáčku, mějte se krásně a zase někdy příští rok.

Přeju krásný vchod do Nového roku 2012 ;)

I hate sweets!!!

27. prosince 2011 v 21:00 >Me<
Tak copak vám nadělil Ježíšek?
Mě hodně peněz, který se u mě moc neohřejí a budu si pořizovat nejkrásnější tričko na světě z MARS shopu ;D
Letos mi ani trošku nepřišlo že byli Vánoce. Sníh nikde a ani atmosféra na mě nedolehla. Jen jsem asi tak 4x řekla že nesnáším Vánoce kvůli tomu chaosu doma z uklízení. Nechápu na co to je.. jeden den se gruntuje a po 24.12. to jede nanovo..

Ale to nejhorší je cukroví!!! Moje závistlost na sladkém v tomhle období je na mě hodně, hodně ale sakra hodně vidět. Mám snad o 10kg víc! Nejhorší je ovšem můj spodek.. od pasu dolů bych se uřízla a zahodila! :D
ALE.. dostala jsem nové džíny, které mi pomůžou při hubnutí :)
Od zítřka začínám se svojí "skvělou" metodou hubnutí. Snad něco shodím než půjdem do školy.
Je mi ze mě špatně! Předevčírem a včera jsem jezdila na rotopedu víc jak 25minut. Dneska jsme byli na procházce se psem.. a připadám si jak sumo zápasník. Jsem tlustá, hnusná a nemám se ráda! Nejvíc mě dokáže nas*at spolužačka která je vyloženě hubená, která řekne že je tlustá přitom ví že je hubená.. ááá vraždila bych! Přála bych jí vlízt si to mýho těla! Blé!!! No nic.. :D
Každopádně od zítra začínám..
Jinak jsem se stále nedokopala k tomu abych napsala svojí "recenzi" o koncertu ve Vídni. Ale snad mě něco osvítí a já se to budu snažit všechno dát dokupy. Je neuvěřitelné že je to UŽ MĚSÍC co jsme tam s CZEchelonem bláznili před halou.. :)
Áchjo.. čím dál víc se stýská po Paříži. Ta atmosféra, příjemní lidé, neuvěřitelné krásné město, památky, móda která tam pohltila snad každého.. wow! :D Je mi po tom hrozně smutno.

Bože, to už je zase večer? Proč to všechno tak rychle utíká? :D Budu muset jít.. užijte zbytek prázdniny a zatím.. Mějte se fanfárově ;)

New begin is starting..

4. prosince 2011 v 19:00 >Me<
Dneska oficiálně končí Worldwide Tour 30 Seconds To Mars.
Na FB mám zeď prospamovanou samími "Goodbye..." ale proč?? Vždyť oni se vrátí! Za 2 možná z 3 roky, ale vrátí.. :)
Zároveň mám prospamovaný i Twitter, který mimochodem spamuju i já.. :D
Tomo napsal na Twitter krásnou věc, kterou mi vzal z úst: "JUST WANT TO SAY THANK YOU SO MUCH TO ALL OF EUROPE FOR THE MOST AMAZING TWO YEARS EVER. YOU ARE ALL THE BEST! WE WILL NEVER FORGET THIS!"
Je vidět že je z Evropy :) Jared to "odbyl" jen: "GOODBYE EUROPE THANK YOU FOR THE DREAMS!!! XO" :)
Ale samozřejmě mě začalo být pekelně smutno! 2 roky, 300 koncertů.. z toho na 5-ti jsem měla to štěstí být a jsem za to neuvěřitelně vděčná! Otevřelo to další etapu v mém životě. Se*u na lidi co si o mě myslí že jsem blázen a že mi to do života nic nedá.. Ať se starají jestli mají dostatek hulení, chlastu a ve většině případech dostatek dívek na jednu noc.
Na tyhle 2 roky, fanatismu, nadšení naprostého šílenství jen tak nezapomenu! :) Vždyť tohle turné mi umožnilo stát se součástí Echelonu, poznat úžasné lidi s kterými se dá mluvit.. vlastně o všem, ne jen o 30STM. A i když jsem se s nimi zúčastnila jen dvou koncertů některé mi přirostli k srdci :))
INTO THE WILR TOUR 2010 - CLOSER TO THE EDGE TOUR 2011 I'LL NEVER FORGET!
A jinak další událost co se stala před 2 roky je, že vyšlo jejich 3. album "This Is War" :)
Právě mi hraje písnička This Is War a mě začíná být hrozně moc smutno :D Co já budu dělat za rok..?! :D
Přidám sem krásné, ale dojemné video které bylo jako první které jsem si pustila.. Ale není oficiální, dělala ho jedna fan :)


Včera to byl přesně týden co jsem dorazila z koncertu ve Vídni. Víc o tom napíšu až budu mít čas a více slovní zásoby než abych se furt neopakovala jako: úžasný, krásný, boží, neuvěřitelný.. atd. :D
No nic.. budu končit musím se psychicky i fyzicky připravit na zítřek do školy. Jakožto poslední ročníky někteří vybraní z naší třídy budou dělat čerty. Pan X dělá Mikuláše a jelikož je tak trochu.. neschopný nabídla jsem se Katce že si půjčím věci od tety a aby mu je dala. Naposledy když jsem s ním chtěla navázat kontakt se z něj prý stala obeť.. No co na to říct..
Nečekám vděk ani nic takovýho.. ale pořád je to osoba na který mi záleží, ale už jsem si uvědomila.., ano, už skoro po 2 měsících jsem si něco uvědomila, dobrý ne? :D Že nemá cenu se jakkoli snažit a ještě když vidím co dělá s holkama ze školy.. Jeho další, určitě největší láskou je teď jedna holka z našich ročníků. A nabaluje i mojí nejlepší kámošku.. Kretén :D Vlastně se tomu musím jen smát.. Ale přeju mu aby mu to konečně vyšlo, mám ho ráda.. i přesto že jsem pro něj jen další čárka v seznamu, kterou teď jen přehlíží.. :)
A já zůstanu tím naivním DREAMERem :D A jsem tak nejšťastnější.. mám je ->
..oni mi VŽDY na tváři vykouzlí úsměv! Stačí se kouknout na tuhle fotku, vždyť ten šmudla napravo má bačkory :D

Tak se mějte fanfárově ;)