Yes! I'm lucky girl!

25. listopadu 2011 v 20:17 |  >Me<
Vážení, jedu do Vídně na 30 Seconds To Mars!
Minulý týden ve čtvrtek jsem se prostě rozhodla že mamku musím ukecat a že když jsem se dala dokupy s tak úžasnou skupinou lidí, tak by mě mohla pustit... A výsledek? Jedu!!!! A šlo to fakt hladce :D Až po finanční stránce.. Ale mamka mé nadšení chápe a podpuruje mě v tom, i když by asi/určitě peníze které nám ne zrovna přebývají investovala jinam..
Řeknu vám.. to byli ale nervy sehnat lístky na stání! Ale co bych taky chtěla týden před koncertem že..
Holky z Czechelonu mi pomohlo rozeslat poptávky na lístky a nakonec jsem je po jednom dnu nervů, nadávání a naštvanosti sehnala! :)) Ale byl to mazec.. Byli už jen na sezení, ale co bych z toho měla nebýt v kotly?? Nemohla bych tam jen sedět, koukat na lidi jak tam skáčou, ječí, mačkaj se.. :D Bez toho koncert nechci.. I když bych aspoň viděla no.. :)
S holkama co nejdou na afterparty s Shannem budem čekat před halou.. a doufat že se tam Tomo nebo Shann objeví.. I když pochybuju že si přivezu podpis a dokoce i fotku když ani v Paříži mi podpis od Shanna utekl o jednu debilní hodinu!
Uvidíme..
Tak se mějte, já se půjdu připravit psychicky a fyzicky.. i když kolem 18h budu mít nervy v kýblu :D Budu vstávat ve 4 a do postele se dostanu až v neděli.. Bude to asi moje nejdelší noc :D
Přeju hezký víkend.. Dobrou :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama