PARIS is coming..!!!!

9. listopadu 2011 v 22:01 |  >Me<
Takže kufřík je sbalen, ráno do školy, pak ze školy rychle doházet potřebné věci a směr na letiště..
Ještě si dolakovat nehty na bílo a jsem ready! :D
Chtěla jsem vylepšit svůj white outfit nějakým hezkým nápisem nebo symbolem 30STM. Rozhodla jsem se pro nápis Czechelon. A dopadlo to katastrofálně! Rozpilo se to, ale kašlu na to.. vlastně to vypadá jako že to tak mělo být.. :D
Kdyby jste si náhodou mysleli že přeháním dodávám důkaz:


Můj white outfit se bude skládát z tohoto zkaženého trika, černými kalhotami (ano, bohužel bílé kalhoty nevedu), bílé naušničky a tenisky :) Jestli budou mít holky nějaké barvy na obličej tak to.. protože zítra už je vážně nebudu schánět :)
Mám hrozný nervy z holek. Jak mě příjmou.. taková mála tlustá :D No.. uvidíme zítra, každopádně se hrozně těším! Doufám že s nimi příjdu na jiné myšlenky a pan X mi z hlavy aspoň na 4 dny vypadne.
Joo a připravila jsem si plakát na podepsání, to víte, musím být připravená na to nejlepší.. i když pochybuju že si přivezu podpisy všech tří a aspoň fotku s jedním z nich :D Ale holky pro ně mají dárečky, které chtějí klukům osobně předat, tak budu doufat! :)
No nic, musím jít.. Mějte se fanfárově, zítra budu na nervy takže bych se nenapsala ani řádek.. Budu hodně fotit, a držte mi palce ať kluky potkáme ;)
Dobrou :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama