30 Seconds To Mars aren't band.. They're FAMILY!

4. listopadu 2011 v 22:11 |  >Me<
Tak to mám za 8 dní! 8 dní a 4 dny euforie, radosti, štěstí, pocitu bezstarostnosti.. Vypnu mozek a nepustím do něj nikoho jinýho než Paříž, kluky a naší nejúžasnější a největší rodinku na světě, Czechelon!
Asi si myslíte, že jsem úplný cvok, ale kdo nepozná to kouzlo tohohle všeho, nepochopí!
Kluci pro nás znamenají tak moc! Svojí hudbou nám pořád něco sdělují, jsou tu pro mě pořád! Neřeknou, kašleme na vás.. Dávají nám naději. Naději že můžeme žít život podle svých představ, jít si za sny.. Milujeme je a oni nám naši lásku oplácejí. Už mi je jedno co si o mě kdo myslí, co říká.. Sice jsem krásně naivní, ale jsem velice pyšná být součástí tohohle všeho!!! :)

Jinak pan X, se rozhodl ignorovat mě na plné čáře. Odkopl mě na druhou kolej.. na tu pro "bejvalky" jak on říká..
IGNORANT, HNUSNEJ, ZASRANEJ, BLBEJ! Nechápu co na něm pořád vidím.. :P Mám ho plnou a to do slova, plnou hlavu!
Našel si několik náhrad.. A nejradši bych přestávky vymazala ze škol.. Je to hnus co on dělá, je mi z toho tak na nic, ale co.. mě už to může být jedno že?
Vlastně jsem z toho vyšla ještě dobře, zatím jsem neslyšela že by šířil řeči jako ".. za nic moc nestála, je slaná neslaná..." Což si myslím že stejně říká..
Jako to dělal své bývalé :)) Vlastně mi to předtím vyhovovalo, byla jsem jakási záloha až se sní rozejde.. Náš platonický vztah, jak nazýval, mi vyhovoval mnohem víc :D Nechápu jak o tom dokážu diskutovat tak dlouho.. jsem idiot že se tím ještě pořád po měsíci zabývám.
Právě proto se těším až konečně vzlítnem a přistanem v Paříži kde nastanou jiné "potíže", teda pro mě :D
Např. jak to bude s ubytováním, jestli výjdu s penězi, nebudu mít potíže hned na letišti se zavazadlem, jestli mě holky příjmou mezi sebe, že si přivezu podpisy a společnou fotku s jedním z kluků, nejlépe se všemi třemi, ale to by bylo kurňa štěstiny najednou :D Ale ASPOŇ v ty podpisy doufám! Sakra, 4 koncert a pořád NIC :( Tohle beru jako obrovskou šanci si snimi pořídit fotku, Czechelon má obrosvké štěstí na tohle .. Tak snad jim ho nepokazím a povezu se snimi na jedné vlně :D Akorát budu muset vymyslet co si vezmu na sebe. Je to tématická noc: White Night a této barvy v mých skříních moc není..

No nic, ještě jsem vědět den před odletem, (pokud budu stíhat a nervově nezkolabuju), dobrou noc přeju ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama