Říjen 2011

I'll be better, faster, stronger...

22. října 2011 v 10:31 >Me<
Tak já nevím jak začít..
Začalo mi být všechno tak trochu jedno. Pořád mě říkají že už vypadám "normálně".. Kdyby věděli co se děje uvnitř snad by je ani nenapadlo to vyslovit.
Pořád si říkám proč jsem byla tak blbá. Proč k němu necítím ani trochu nenávisti. Zřejmě jsem pořád naivně zamilovaná a vidím všechno bez chyby. Přitom jedna velká chyba je on..
Přehlíží mě, ignoruje.. Už si dokonce našel několik náhrad.. A nenávist? Nikde. Jsem tak blbá.. Nechápu se. :D

I need YOU right now..

Ale díky bohu mě čeká takové majinké zpestření. Paříž, Czechelon, 30STM. Co víc si přát?! HLAVNĚ doufám že je potkáme.. Chci, chci, chci prostě chci fotku s jedním kluků :D A že já jí budu mít. (naivita jak má být) ;D Už jenom 21 dníí :)) Ale věřím, teda spíš doufám, že ASPOŇ podpis si přivezu. Kurňa přece nemůžu mít pořád takovou smůlu na ně :D
Jinak mám nový foťáák.. Takže budu mít vlastní fotečky z Paříže.. Juchůůů!
Ale mám z toho strach. Holky jsou v pohodě.. ale přece jen budu mezi nimi nejmladší.

Achjoo.. jak já nesnáším víkendy. Nuda, nuda, nuda :/ A to nás čekají od středy prázdniny. Co já budu dělat??

Nezvládám..

11. října 2011 v 21:30 >Me<
Je to těžší než jsem si dokázala představit.. :'(
Vidět ho denně, člověka, kterýho milujete jak dělá že nic..
Jste mu absolutně ukradený a název pro vás má jen "bejvalka".. Nedávám to :'(

I'm fu*king naive..

7. října 2011 v 20:15 >Me<
Jako před 3. roky, vysral se na mě.
V úterý si začal jak jinak s jinou, a ve středu mi oznámil že nechce aby mi ubližoval, že on je on a že se nezmění, že je zřejmě děvkař a nechce abych to snášela. Že by si prostě začal s jinou..
Já jsem ovšem ve středu zažila pro mě neuvěřitelně trapný, potupný stav. Nezvládla jsem to a prostě jsem se rozbulela.
Viděli spolužáci.. i když kamarádi, ale pro mě je to tak strašně ponižující když mě někdo vidí v tomhle stavu.. řekněme kdy nezvládám a brečím..
2 dny jsem nic nejedla.. žaludek mám v krku a nedokážu pozřít ani sousto.. :( Nemám hlad a při pomyšlení na jídlo se mi zvedá kufr..

Středu a čvrtek jsem probulela.. ale nemůžu být každý den jak ropucha.. :D Zvládnu to! Jsem přece silná holka :))
Nebudu se přece trápit kvůli klukovi kterýho znám přes 9 let a z toho 7 let jsem do něj zabouchlá.. :)
Ve středu jsem to nevydržela, a i když vtírání mi není příjemný, napsala jsem mu jak jinak než přes FB do zpráv, proč mě přehlíží, ignoruje, žertuje s ostatníma a já jsem pro něj byla jenom počítačovou hrou, kterou vypnul.
Miluju ho, chci ho obejmout, políbit ho.. ale nemůžu. Lituju že jsem si sním vůbec co začínala. Mohli jsme být kámoši, jako před tím a nemuseli by jsme teď kolem sebe chodit jako dva úplně cizí lidi.
Asi jsem úplně blbá, ale chci sním zůstat kamarádka. Znamená pro mě až moc abych ho ze srdce vymazala nadobro.
Ale zase jsem zjistila že mám ty nejúžasnější kamarády na světě bez kterých by takhle situace byla milionkrát těžší. Díky Katce, kterou si za kamarádku snad ani nezasloužím. Je to ten nejůžasnější človíček na světě.
Změnila mě.
Už dokážu aspoň miniaturně mluvit o problémech.. dokonce jsme se jednou bavili i o tátovi o jeho rodině která mě prostě odškrtla.. kvůli tomu že jsem taková jaká jsem.
Dnešek byl ale zvláštní.. nevím, třeba se mi to zdálo, ale dneska se semnou pan X snažil navázat kontakt. Podařilo se mu to až po hodině a půl po konci vyučování, jelikož se mi absolutně nechtělo domů a čekala jsem s Jirkou na Katku až příjde z oběda. A přitom mě parta spolužáku lákala na cigárko :D Musím říct.. že jsem měla strašný rozpaky jestli si mám dát.. Protože po rozchodu mi je vážně všechno ukradený.. Nedala jsem si ;D
Ošlapoval kolem nás, až pak přišel a začal mumlat něco že jsem mu něco chtěla když jsem mu psala na FB..
Řekl že je prostě konec a že mě má rád.. Že na to nejsem sama, že mám lidi kolem sebe.. a jeho.. a pak se zase naklonil že jsem měla chuť mu dát pusu... NEMŮŽU! Objal mě a mě bylo zase na těch pár minut krásně.
Ach.. potřebovala jsem to někam napsat, vždycky se mi uleví.
Radši budu končit

A máme tu zpívánky..

1. října 2011 v 23:25 >Me<
Tak jsem zase jednou nahrávala svůj překrásný "zpěv", pokud se tomu dá tak říkat.. :D Hrozně dlouho už jsem si nezapěla. To bude asi tím že už jsem nebyla tak dlouho doma sama.. Zkusila jsem Someone Like You od Adele. Zpívala jsem jí naprosto poprvé a text nezvládám, jak můžete slyšet.. "I hate to turn up out of the blublala ..But I couldn't stay away, I couldn't fight it. I had hoped you'd see my face. And that you blablabla.. it isn't over."
A samozřejmě refrén katastrofa. Nemám na to hlas, prostě to byla zkouška :D Klidně mi zakazujte zpívat, stejně si budu halekat pořád.. :D Video vystihuje to co ve mě je za talent.. TMA :D Fuj, fuj.. zítra budu zase nedávat že jsem to sem vůbec dala.. no neva.. Mizím

Dobrou ;)