I'm in love.... !!!

27. srpna 2011 v 23:13 |  >Me<
Co říct.. prostě jsem se hrozně moc zamilovala!!! Nikdy předtím jsem nic tak silného nezažila.
Tak neuvěřitelně mi je sním dobře. Je tak krásný sedět na lavičce u rybníka s někým kdo se vám líbí po fyzické i duševní stránce a strašně vás přitahuje..
Chytnout někoho za ruku, obejmout ho, ochutnat jeho rty.. ah bože :D
Husí kůže se objevý pokaždé když se mě dotkne! A myslím.. že on opětuje to samé. Přestal kvůli mě pít :D
Zamilovala jsem se, a to už je problém. STRAŠNĚ se bojím že se vrátí jeho staré zvyky, což je chodit s jednou a mít v záloze dalších 5 s kterými si jen nepovídá... Mám z toho strach jenže si prostě nemůžu pomoct!
Viděli jsme se asi 5x, potom jel na 6 dní na soustředko a včera jsme se zase setkali. Byl hroznej hyc a já jsem byla jak rak! :D
To mi oznámil že UŽ dneska odjíždí s rodiči do Norska a vrací se až 12.9.!!! Tak moc dlouho bez něj?? Co já budu dělat? Už teď se mi po něm stýskáá..
A pak se uvidíme denně ve škole, a z toho jsem na nervy už teď! Jsem hrozný podezíravec a žárlivec.. a když někdo člověka zná 9 let ví jak to sním chodí ohledně jeho "kamarádství" s holkama. Je mezi holkama velice žádaný a to je další důvod, nechápu co vlastně myslí se mnou. Jsem tak nudný, tichý, stydlivý, nezajímavý, anti-přitažlivý člověk a ON? To mi hlava nebere.
Jsem šílenec!!! Ale děsně zabouchlej! :D
Musím, tak se mějte a doužívejte zbytek prázdin.. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama