Leden 2011

It's harder than it seems ...

26. ledna 2011 v 19:52 >Me<
Odjakživa jsem měla problém se svou postavou. Útlý pad velké boky, tlusté stehna, velké pozadí.. To je znak naší rodiny.
Ale já se v tomhle těle necítím vůůbec dobře. Proto už mám za sebou pár těch diet. Ano, měla jsem "anorektické" období. Ale potom jsem měla přiměřenou váhu a byla jsem se sebou jakštakš spokojená.
Těžko říct co se stalo, ale zase jsem začala kynout. Každý den jsme přibyla něco, jinak si to nedokážu vysvětlit. Pokračovalo to až do teď mám největší váhu kterou jsem kdy měla, pomalu teď začínám zmenšovat porce. Ale to prostě nejde :( Nejde mi zhubnout tak jak to šlo předtím..
Doma si ze mě pořád utahují, bratr se mi dobýrá za mou postavu a máma se mi jen posmívá. Kdyby mi aspoň pomohla.. nečím nevím čím... Chtěla jsem na odtučňovací tábor, ale na co vyhazovat peníze když můžu zhubnou doma. Ale nejde to!!! Jojo-efekt je tu pořád!!!!!!!!
Zabíjí mě to.. protože obavy jestli se na mě někdo zase kouká, kdo mě za mojí postavu pomlouvá. Nemám žádné sebevědomí, a jen díky tomu že jsem jeden velký sud!

Nevím kde mám hledat pomoc abych byla konečně se sebou spokojená.
Takže zůstanu jako tlustá troska, která po každém jídle bude chodit na záchod obtočená kolem záchodové mísy :'(

Jak na nový rok tak po celý rok...

17. ledna 2011 v 14:27 >Me<
Nějako se mi sem nechtělo nic psát, ale bylo to hodně co bych se mohla psát.
Vánoce byli jakštakš v klidu, dostala jsem konečně vlastní mobil, konečněě!!! :) Blackberry a je naprosto dokonalý!
Silvestr začal velice dobře! :) Dělala se taková oslava u známého v garáži, přijel i pan tajný :D
Po půlnoci jsme to pořádně rozjeli :) tancovali jsme o život :))
Možná že už to bylo kolem 3 a vtrhla tam matka, která ovšem byla ožralá! A to vážně ožralá, jiný šetrný slovo snad není na to co by to vystihovalo.
Jelikož už před Silvestrem jsme měli takový větší konflikt vůbec jsem se matky nevšímala. Má to svou souvislost, jeli jsme s tetou k naší známe ke kadeřnictví a že tam budeme spát. Matka si jela za maminkou svého 'úžasného přítele'.
Jenže mi do Pardubic dorazili kolem 7-8hodiny. Tak teta řekla že to počká a že ať jí vlasy udělá zítra když tam má další zákaznice ať zbytečně tam si nedělá nepořádek.
Ráno jsme volali mámě ať pro nás nejezdí že hlavu jí bude dělat kolem 11. dopoledne.
Maminka se nasrala z neznámého důvodu, vlastně z důvodu který jí měl být úplně ukradený, jestli bude mít udělaný vlasy zejtra nebo dneska.
Pak se nějako sedělo a teta navrhla že by jsme u ní mohli ještě zůstat. Na to volala máma a vynadala tetě že určitě hulí trávu, a že MĚ učí hulit.. Nevěřila jsem svým uším.. co to do prdele mělo znamenat? Ne jen že mi zkazila zbytek večera, ale pak mi volala a ještě vynadala že chodím na internet v telefonu a táta to musí platit. A pokud nepřestanu nebude jí dávat žádný peníze.. jenže já na ten kreténskej net nechodila, a tak mi ho matka zrušila :((
A druhý den jsme jeli lyžovat, to byla matka opět na mě nasraná nevim proč... ONA by se mnou na hory nikdy nejela ani nikam jinam. Sedět doma jak pablb to je její.
Večer se zas opila a přišla mi jasně říct že pokud budu mít 3 na vysvětčení do svých 18ti let neuvidím toho člověka co mám na ploše. V tu chvíli mi bylo na umření, pro ní ten člověk neznamená vůbec nic, ale pro mě všechno! Nechu co to mělo všechno znamenat, vůbec nic jsem jí neudělala! VŮBEC!
A myslíte že by poděkovala tetě že mě vzala na hory? Na oběd? Že mi všechno zaplatila?
Kdyby jí někdo zakázal jezdit do kriminálu za tim kreténem kterýho hrozně miluje taky by jí nebylo nejlíp, jenže pozor maminka může všechno, ona je dospělý člověk!


No.. a pak zas den na to byl Silvestr...

Máma tam teda vlítla našrot a začala řvát ať tu hudbu vypnem že tam máme dát něco jinýho..že jsme trapný a ať jí daj to cédečko co tam hraje a že pude.
Pavča (teta) jí ho dala a řekla ať jde, máma do ní začala strkat, nadávat jí, nazvala jí p*čou, feťačkou.. babičku z dědou (rodiče) řekla že je už nikdy nechce vidět.
Já byla v náručí tety a jen jsem brečela, nechápala jsem co se to děje.. co to má znamenat?
Teta vyrazila já zůstala stát vedle pana tajného. Ehm... teta s tetou se pustili do mámy. Ani nevim kdo je od sebe odehnal. Musím říct že když to si tak vybavím byla jsem trochu v šoku a pohltil mě pláč který ne a ne zastavit.
Teta se omlouvala že dala mámě facku, pan tajný mě držel za ruku a já si připadala jak kretén.
Protože v každý dojemný chvíli dělám všechno proto aby mě někdo neviděl brečet, teď to nějako nevyšlo.
Máma druhý den po Silvestru se plazila po schodech, pak jeli na pohotovost a tam jí řekli že má vodu v koleni a že víc toho budou vědět až zmizí otok. Máma s modřinou přes celý oko s ortézou na noze.. a to jen díky její blbosti!!! Ať si každej říká co chce.. je to jen a jen její vina! Má držet hubu a nechlastat do němoty. Když jsem tam tak byla v náručí těch lidí říkala jsem pořád dokola že jí nenávidím!
Je 17.ledna 2011 a já si pořád tuhle větu říkám. Myslíte že by se třeba někomu omluvila? Pomlouvá tetu a svou vlastní sestru kterou nazvala že je feťák bez jakýho-koli důvodu. Všechno to přátelství už nebude takový jaký kdy bylo.. a hrozně mě štve že to musím od*írat i já :/
Vždycky to od*eru, tak jako tak.. protože bratříček je chudáček. V jeho věku mluvit tak jako on myslím že by mě bolela pěkně prdel. Stačí že jsem jednou ve 3.třídě řekla doma v kuchyni slovo "prdel", to jste měli vidět co potom následovalo :)
Nenávidím moji rodinu! Neříkám to jen že se tohle všechno stalo prostě jí nenávidím, celou naší rodinu! Pro všechny je jenom Matýsek, Matýsek a VŽDYCKY jsem ta druhá.
Á mě už je to jedno, jen ať se máma nebo kdokoli jinej nediví že si nedám ani skleničku šáňa na přípitek.
Vzala jsem si z toho ale jedno, jsem zase o hodně silnější člověk! :)