Prosinec 2010

I hate my fu*king family!!!!!!

18. prosince 2010 v 21:24 >Me<
A všechny!!!!
Matka mi vynadá že jsem v pubertě! Chová se ke mě jak kdyby to byla nějaká nemoc a jediný co dokáže je se mi posmívat a dělat si ze mě prdel a ještě mě pomlouvá a pořád dělá jako bych byla 8letý dítě který nic nechápe. Sakra kdy mě naposledy za něco pochválila?? Kdy naposledy se mě zastala? Kdy naposledy mě podpořila v mých koníčcích?? A myslíte že ke mě někdo z rodiny přijde a jen tak mě obejme?? Tss.. leda ve snu.
Bude všem matkám vyčítat jak jsou hrozný a špatně vychovávají dvoje děti, můj 7 letý bratr už zkoušel kouřit, naposledy mě PŘED MÁMOU nazval kurvou a ona bude někoho pomlouvat?! Ať jde někam.. Otec na mě s*ere, má bratříka s kterým si hraje s traktůrkama a staví baráčky co by taky dělal se svou pubertální dcerou že jo??!
Všichni do jednoho jsou tak neuvěřitelně falešní, pomlouvají člověka jak můžou a neřeknou to do očí ať se děje co se děje..
Jednou měla slabou chvilku a prostě se rozbrečela.. jediný kdo mě utěšil byla sestřenka, ale diť má taky jen plnou hubu keců.. "máš u nás podporu vždycky můžeš přijít..", Pokaždý když se příjdu svěřit zeptá se mě "To sis přišla postěžovat sem?", nemám se komu svěřit, vždy když to udělám je to VŽDYCKY použito pro ti mě, VŽDYCKY!!! Jenže jsem stím nadobro skončila, proč se všichni divý že můžu sedět půl dne u notebooku? Protože co mám dělat? Nejsem typ který by šel ven s kamarádama kouřit do zámecký a házet petardy důchodcům pod nohy!
A než bych se někomu svěřovala si radši postěžuju sem.. a přečtě si to nějaký chudák který sem zabloudí.. a víckrát sem nepříjde! Pro mě je to výhodnější.. nikdo si pak ze mě nedělá srandu a nedobírá si mě..

Jsem Lev!!! Toužím po pochvale a uznání.. díky bohu za to že existuje hudba, pro ní už několik let žiju!
Jak s prominutím pí*a se učím písničky na kytaru a co řekne matka?? Stejně na kytaru nehraješ, a kdybys hrála tak bys mi něco zahrála, nepořebuju aby mě někdo slyšel.. jsem perfekcionista. Takže dokud písničku nebudu umět na 100% dokonale, nikomu jí hrát nebudu a pak ještě s těží! ;)
Bože.. jak já je nenávidím! ://

Končím.. chce se mi z toho brečet..