Listopad 2010

Is this hereeee.... HURRICANE!

30. listopadu 2010 v 19:50 >Me<
Fu*k! Fu*k! :D Sakra.. to je neuvěřitelný co oni to zase udělali, teda pan B. Cubbins (Jay)!!! :D
Vždyť z toho dneska ani neusnu..
Taky kolem toho byl humbuk.. premiéra měla být v Rusku a tam to zakázali protože považovali to video za příliš explicitní. Schválně.. udělejte si na to vlastní názor, ale je to s cenzurou protože bez ní jsou všechna videa na YT smazány ->
!Bez cenzury!

Jared jakoby "překvapeně" psal že se video zrušilo.. Už když jste mohli vidět ukázky bylo jasné že to je jasné video které bude vysílané až po 22h nebo s cenzurou. :D
Tak že jo! :D Takže jsou dvě video, jedno s cenzurou a druhé bez a to má přes 13min. Cenzura byla asi vymyšlena proto aby nepobuřovala mladistvé.. ale video bez cenzury bylo první na které jsem se dívala.. Kdyby mě u toho videa někdo sledoval řekl by jsi že jsem TOTÁLNÍ MAGOR!

Konečně dostal Tomo dobrou "roli". Je úžasný! Poslední dobou se dost ukazuje s housličkama, jen tak dál.. hraje na ně suprově! :D A taky na něj zbyla ženská.. sice jenom pusinka no :))
Jared? To je asi no comment! Jared má hereckou praxy takže co k tomu říct.. jen že u něj je možný vážně všechno! :D A tý ženský sakra závidíím!!!DAMN!!!
Ale pozor.. ale kdo mě velice příjemně překvapil je Shannon. Vážně netuším co mě na těch jeho scénách fascinuje.. :D
Pořád si to dávám na part s tou blodýnou.. jak jí chytne a "opře si jí" o zeď, sakra to je tak krásný, sexy, něžný.. ach! :D

Čtu hoodně názorů na ten videoklip. Hlavně sestřiček z Czechelonu, je to tak 60 na 50. Spíš se líbí, ale někteří si myslí že 30STM nejsou to co bývali a že písničku Hurricane tím klipem zabili.
Je pravda že k téhle nádherné písni jsme si představovala jinčí klip, takový méně "sexuální, sadomasochystický, lesbický..", ale to by nebyl Jared aby něco takového nevymyslel.
Asi chtěl předehnat Lady Gaga, jenže Echeloňáci to berou jinak.. :) V Attacku jsou taky prostitutky, ale méně vidět :D

Mám z toho videoklipu smíšené pocity.. ale převládají pocity nadšení :))

A ještě taková zpráva, Jared si na svou makovici vážně dal modrou:
mylifewithfob.blog.cz
Ale nelíbí se mi to, sice to krásně sladil s oči, botami.. kdyby měl hawk a k tomu modrou ale takhle modrá je moc :D Příjde mi jak šmoula. Sorry Jarede.. :))

I gotta go.. Goodnight ;)

Singing, singing...

10. listopadu 2010 v 19:02 >Me<
Áchjo.. jsem doma a nudím se.. bolí mě opět moc moc v krk :/ A nudila jsem se tolik že jsem si trošičku zazpívala :D Tak poprvé dávám na net video kde zpívám :D Fuj je to hnus :D Refrén nedávám a to ostatní taky ne :D
Zazpívala jsem to na poprvé, to se cení ale poslouchat se to nedá. A ani nevím proč jsem si vybrala tuhle písničku..no to je jedno.

Tramtadatá.. premiéra ->


Video jsem neupravila, nechce se mi :))
Dneska byl ale hnus den. Ve škole jsem myslela že mi praskne hlava a ještě jsem pokadila písemku z děkáju a chemie.
Zítra píšem z matiky a já to vůbec nedávám...
No niic musím jít, budu se "učit"!
Tak jdu..

Mějte se ;))

Pernoctation.. :)

7. listopadu 2010 v 20:05 >Me<
Jupíí je to tadyyyy... EMA 2010! :D
Mars byli nominováni hned ve třech kategoriích, věřím že si odnesou aspoň jednu!
EMA 2010 Live právě na to čučím.. myslím že snad ani nepůjdu spát dokud neuvidím kluky :D
Zatím jsem tam poznala Taylor Momsen, Jona Bon Joviho, Miley Cyrus a Shakiru, Rihannu..
Bože.. miluju předávání cen! Krom našich českých samozřejmě! ;)
No nic jdu s dáli užívat bez-zvukého sledování :D


JOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!
Vidíím je!! :D :D
EMA 2010 LIVE


FU*CK! FU*K! FU*K!
Nejlepší video?? Víte kdo porazil Marsy?? Katy Perry!!! :(( Fu*k!
A další novinka pro mě?? Jared je opět napůl blondýn :D

Story no name - č.2

5. listopadu 2010 v 22:20 >My stupid story<
Předem upozorňuju že nezodpovídám za újmy na zdraví ;D Celé je to psané s nádechem MSCL už podle těch jmen. Řekla bych že je to celkem bez nápadu, ale co.. nuda je nuda :))


...Opatrně jsem se vplížila do pokoje abych nevzbudila naši. Usnula jsem až kolem páté, nemohla jsem usnout! Pořád jsem myslela na to co se stalo a proč se to vůbec stalo..


Absorbed the memories..

5. listopadu 2010 v 16:19 >Me<
Hledala jsem nějaké písničky od Sofy, to je polská skupina která vystupovala před 30STM v Krakowě. Ne že by mě nějak uchvátila, jen tak jsem si vzpoměla :D
A dostalo mě toto ->

Pohltilo mě to a připadala jsem si jak kdyby bylo 20.8. 2010 kolem 17:00 :D Vážně, nevím proč zrovna tahle písnička.. asi to bude tím že to byla první písnička která zněla na Main Stage :)
Úplně jsem viděla jak tam stojím jsem trošičku nervozní, to obrovské vybrování při ladění nástrojů.. wow, wow,wow! :D Jak já bych se chtěla do toho dnu přetransformovat, jen bych tam teda změnila pár věcí jako zabavený foťák a místo úplně k ničemu :D
Jinak jsem se dokopala k velice jednoduchému designu :)) No co vždyť stejně píšu jenom svoje trapné myšlení :)) No nic.. musím jít..

Mějte se.. :))