Říjen 2010

I'm lost....

22. října 2010 v 20:16 >Me<
Ztratila jsem se ve svém myšlení... nedovedu to jinak popsat!

Dnes jsem nebyla ve škole, už přes týden mě bolí uši.. Tak jsem to nechtěla pokoušet.
Dnešek byl ... jak to říct. Nudný, depresivní, tmavý prostě hnusný.
Stáhla jsem si Mr. Nobody s českými titulkami, protože jsem rozuměla celkem půlce filmu, ale jakštakš jsem ho pochopila. Ode dneška jsem se do něj zamilovala! :)) Pochopila jsem ho už úplně celý.
Koukala jsem ještě na na RFaD, ten konec mě vždycky příjde tak smutný že u toho musím brečet. Jsem to ale hrozný cíťa. :))

Teď budu psát hlavně o 30STM, nevím proč, ale pozoruju poslední dobou že jimi prostě žiju. Nedovedu si představit den bez jediné písničky. Od toho čistého, krásného hlasu. Vtipálci Tomo a Shannon :) Shannův nakažlivý smích mě vždycky zvedne náladu.
Je mi hrozně smutno... nevím po čem, po kom... 
Přála bych si jet na koncert. Už dlouho jsem neměla pocit 'těšit se na něco' vlastně naposledy před dvoumi měsící, příjde mi to jako věčnost a chci je vidět zas a zas a zas :)
Musím si snimi přece udělat fotku a dostat podpis aspoň od jednoho znich, to je moje předsevzetí.
No doma je to pořád stejné, pořád mi nadávají proč jsem pořád zalezlá v pokoji a jsem den co den na notebooku, ale proč mě sakra nechápou?? Máma přijede z práce jde si odpočinout a pak se čeká s jakou příjde náladou. Babička sedí u stolu a prohlíží si časopisy.... to je jedno, ale štve mě proč se snikým nemůžu bavit o tom co mám tak ráda? Nikoho nezajímá že 30STM budou mít nový videoklip, nemůžu se ani podělit s tou radostí kterou v sobě pořád mám z toho že jsem byla v Krakowě. Slyšela jsem na živo The Story, písničku která pro mě znamená hrozně moc!
Dneska mám opravdu depresivní náladu! :'( 
Pořád doufám že se objeví datum na příští rok a Marsáci budou v Praze, hrozně moc bych si to přála, no jo přát si to můžu.., doufám že nás Jared nezklame a splní ten slib :) 
Musím jít.. kouknu se ještě na videa na dobrou noc a půjdu si lehnout :)


Mějte se krásně x)

18. (3.2010) ;)

18. října 2010 v 20:02 >Me<
Stal se ze mě úplný ninfoman!
Před 2 roky pro mě existovali jenom Fall Out Boy a teď?
Zažívám něco co jsem nezažila! Je to něco jiného, něco úžasnějšího, krásnějšího, nepopsatelného.
Přidává ke všemu i to že jsem byla 2x na jejich koncertě a měla možnost poslechnout si LIVE jejich úžasnou hudbu.
Jinak malé připomenutí co bylo 18.3. 2010, jsem tak pyšná na ty neostré fotky! Aspoň nějaké, to jsem měla ještě svůj foťáček :( Teď si sním fotí nějaká polská ehmm..slečna ;D
Tenhle čas jsme se rvali do Incheba Arény jůů :D Ty jo.. ta cesta tramvají k Incheba Aréně která normálně trvala 30min pro mě byla 5-ti hodinová :D
Chci to zpátkyyy, posledních 5 dní pořád vzpomínám na koncerty a odehrávám si všechny možný chvíle co jsem viděla.. i takový kraviny! :)
Třeba jak Jared chytil vlajku Echelon jak kdyby si to nacvičoval den předtím, jak sáhal pro pití při Night Of The Hunter a flaška se mu převrátila, nebo ten jeho radostný výraz když jsme zpívali k CTTE "no,no,no,no"! :D Nebo sloku "...and I am finaly free.." a pak celý první refrén jsme odzpívali a pak Jaredovo přikývnutí jako že velice dobře :D Ách magořím :D Ale tak krásně!!!
Jé a nebo acustic The Kill nebo The Story neee musím toho nechat nebo se rozbrečím! :))
Potřebuju to sakra někde filtrovat ty zážitky :D Nikomu jsem se pořádně nepochlubila se svými zážitky protože to jaksi nikoho nezajímá.. vždycky sputím a ten dotyční se začne bavit o něčem jiným. Ale když se mě jen někdo zeptá jak bylo, dostaví se obrovská radost vybavím si ten adrenalin a sputím :D Ovšem zastavit mě jde velice těžko.. Jenže pak to přestane bavit toho člověka a jen kývá, to pak ukončím protože nebudu nikomu vnucovat svoje zážitky.
Radši toto ukončím nebo se pak nezastavím.

Jinak ve škole všechno při starém, dnes jsem dostala 4 z matiky. Matinka o tom ještě neví a nehodlám jí to říct, řeknu jí to až uvidím co dostanu z příští písemky :)) Jsem to ale vyčůránek! :)
Brala bych třeba roční prázdniny a vyhrát třeba lístky na celé turné na všechny datumy, nejlépe jezdit snimi :D Nejsem vůbec náročná ani má naivita a fantazie nemá hranice :D
Odcházím...x

Mějte fanfárově ;))

S.E.X.

17. října 2010 v 15:13 >Me<
Zjistila jsem něco velice divného a nepochopitélného...
Jestliže nějaký admin blogu na blog napíše slovo ,,sex" hned má třeba 5 lidí online :D
Mě to příjde vtipné..
Nevím co stím lidé pořád mají, když jsem byla mladší nevěnovala jsem tomu pozornost ani jsem tomu pořádně nerozuměla.
Ale jsem o něco starší a pořád slyším narážky na to slovo! Zřejmě je to tou pubertální dobou co teď zrovna prožívám jinak si to nedovedu vysvětlit :D
No.. nebude trvat dlouho a stane se to slovo součástí i mého života :D Sice tipuji že to nebude za rok ani za tři, ale jednou ano :D
Je to divná věc... ta puberta.
No nic odcházím, začíná mě bolet v krku a musím se ještě našrotit matiku.

Mějte se krásně ;D