Září 2010

Today is so boring!!!

26. září 2010 v 20:54 >Me<
Dnešek je ale táák nudný!
Venku celý den prší, a já proseděla čtvrt dne u compu. Hrozné!
Včera jsem byla se sestřenkami na travestech, tak jsem si prodloužila život tak o tři měsíce jak jsme se nasmáli. :D

Už je to asi měsíc co jsem slyšela song Miss Nothing od The Pretty Reckness, a nějak se mi zalíbili. Abych pravdu řekla je to první zpěvačka co se mi líbí.. pořád poslouchám "boy-bandy" prostě samé kluky.. protože nic nemá na krásný můžský čistý hlas :))


I ten její styl rockerké prostitutky se mi líbí, nemyslím to ve zlém slova smyslu! :)

Dneska jsem chytla chuť napsat článek na můj prvně druhý blog na který jsme nepsala snad půl roku :) 
Hrozně se mi stýská po době kdy v mém pokoji hrála dokola I Don't Care od FOB každý den jsem přidávala věci na blog, nenáviděla Ashlee Simpson a všechny přítelkyně kluků.
Pak zašla na druhý blog tam napsala článek o tom jak moc bych chtěla na jejich koncert a jak moc jsem do nich zamilovaná a jiné pubertální kecy :D
Byli to krásné časy.. :))
Pořád jsem říkala "Stejně je jednou uvidím živě!", ehm.. nějak mi to nevyšlo no :)
Ale za to si to všechno vynahrazuju u 30STM, tenhle rok jsem je viděla 2x, což jsem v životě nečekala že bych mohla mít takové štěstí! A tentokrát si zase říkám "Stejně dostanu podpisy od Marsáků a vyfotím se snimi". :D

Jinak nic nového, díky bohu máme dva dny volna! :)

No není úžasný? ;D

Tak já odcházím, jsem unavená a vykoukaná..
Mějte se ... x)Am I bulimic???

16. září 2010 v 18:19 >Me<
Když si to tak vemu... před více než rokem jsem vlastně byla! Trvalo to rok a žádné velké následky to na mě nezanechalo, jenom v tom období mi padaly trošičku víc vlasy..
Naprosto si pamatuju jak jsem vymetla celou skříň v kuchyni snědla 10 rohlíku s máslem, marmeládou po chvíli hned na to paštiku a hned na to čokoládu... A potom ty strašné výčitky! Pak následovala každodenní trasa na záchod. Pak následoval ten pocit úlevy že vše jde zase pryč.
Je mi z toho zle.. a ani nevím proč to píšu.. proč zrovna dneska.. Asi proto že jsem to dnes zase udělala...
NEjsem bulimička! Ale občas mám ty záchvaty žravosti... není to pravidelné.. jednou za měsíc, řekla bych že i míň, ale mám je!
Jejda... právě jsem napsala to, co o mě nikdo neví a nikdy vědět nebude.


No nic.. jdu si lehnout protože po dnešku ve škole jsem vážně unavená...
Tak se mějte pěkné :))

Fu*king school!

5. září 2010 v 21:37 >Me<
Nenávidím to místo!
Kvůli němu jsem každý den nevyspalá, vynervovaná, naštvaná.
Škola je maskovaný kriminál! :( Hnus,hnus,hnus!
A to ve středu odlítá teta zpátky do Anglie. Co já tady budu dělat božínku?? Vždyť ona je jako moje druhá máma. Zblázním se z toho všeho. S učením to je úplně na houby! Než se do toho zase dostanu,... achjo..!
Zítra zase na novo, a už celý týden. Mě se tam taaaak nechce!!! Je mi z toho špatně.
Zdá se že to moc přeháním, v tom případě jsem celá nějaká přehnaná :(
Sedím vedle spolužačky která pořád chce abych u ní spala, jenže mě nebaví se bavit o věcech o kterých se baví ona. Poslouchá Michaela Jacksona, to by mě nevadilo a že o něm pořád básní taky ne. Ale že pořád nadává na to že naše planeta je znečištěná a spoustu takových keců... je velice laskavá že se zajímá o ekologii, ale mě už to nebaví poslouchat už jen z toho důvodu že ona by bez auta, počítače aj. věcích neudělala ani ránu.
Jinak mám dvoje nové kalhoty :) Ano, moje milovaná tetička mě vyhnala na nákupy. Dvoje kalhoty, batoh a ještě takový slabší svetr. To byl zase porod.. k smrti nesnáším když si musím kupovat kalhoty, jenže tohle bylo velice nutné.
Jo! Jinak v pátek slavil Tomo narozky :D Takže ještě sem napíšu: Všechno nejlepší :D
Jo.. a ještě mám na vás takový menší dotaz.... nevíte někdo kde bych mohla sehnat Echelon náramek?
mylifewithfob.blog.cz
Ten můj už je trošičku nepoužitelný, a přes co jsem si ho objednávala tak tam už není. A jedině na Seznam zboží se mi objevil, ale tam už taky není. Samozřejmě že je na office stránkách, ale na to mi jaksi nezbývají money :D Předem děkují :D

No niic, budu končit, rychle se umýt, vyčistit zuby a hurá do hajan. Už se nemůžu dočkat až mi před sedmou zazvoní budík.. hmm.. jak já to miluju :( V tu chvíli bych vraždila!

Tak se mějte... ;)