20.8. Coke Live Music Festival, Poland

21. srpna 2010 v 15:56 |  >My MARSTour 2010-2011<
Před třemi hodinami jsem se probudila ve své posteli s neuvěřitelným pocitem, plná energie a chutí do života. Včera jsem je po druhé viděla na vlastní oči!... Tato "recenze" nebude ničím zajímavá. Nedokážu popsat svoje pocity teď ani pocity co jsem měla včera..
Působí tohle na mě jako droga! Jsem hrozně šťastná a smutná zároveň... Teď se budu snažit zaznamenat co se včera odehrálo :))


20.8. 2010
Vstávali jsme v pět hodin ráno. Jelo se nám poměrně dobře žádné zácpy.
Přejeli sme hranice ani jsem to nezaregistrovala..
Cesta proběhla dobře, jenom sme se museli ptát kde najdeme místo konání festivalu. Konečně jsme našli vjezd na Muzeum Lotnictva.


Udělala jsem si dva triady na ruce.
Mamka mi dala lístek a řekla hlavně aby sme se našli. Letěla jsem jako o závod, zahlédla jsem hlavní stage, ale zatím nikde jsem neviděla vstup.
Šla podel plotu kterým byl areál ohraničen. Takových 5 minut jsme šla, ale dala jsem to na poprvé :)) Nevěděla jsem že se tak dobře orientuji. :)
Ukázala jsem lístek, došla jsem si pro vrácenku na 20.8. myslela jsem že dostanu takovou tu klíčenku s rozpisem kapel ale nic.. Tak jsem si řekla že to dostávají asi jen někteří.. a ještě taková malá připomínka, vrácenek jenom na 20.8. bylo nejvíc :D Řekla bych že asi víte proč ;D
No, našla jsem si vstup k hlavnímu podiu, když jsem se koukala na hodiny bylo 14:34 tak jsem si sedla k čekajícím a čekala. Najednou všichni vstali já samozřejmě taky a to bylo asi kolem 15:00..
Provrtala jsem se do druhé řady. A čekali další hodinu, security na nás furt řvali ať jdeme dozadu! Ale to už jsme byli všichni naštvaní protože bylo za deset minut 16:00.
Yahooo, začal fight! Byla jsem mezi úplně prvníma, ale co se nestalo.. zastavili mě a řekli že nemůžu mít 8.1 pix. foťák! Umíte si představit jak mi bylo? Chtělo se mi brečet! Nevěděla jsem co mám sakra dělat! Security mi říkali jestli mám ten rozpis kapel a já že jsem ho nedostala.. měla ho tedy ona a ukázala mi stránku kde bylo napsáno že nesmíme mít 8.1 pix. fotoaparát.
Securiťák mě doprovodil ke stánku kde se za 10 PLN mohli odkládat věci. Jenže já u sebe peníze n-e-měla!!! Stála jsem tam a byla napokraji nervového zhroucení! Co mám sakra dělat?? Kvůli debilním 8.1 pix. neuvidím 30STM? Fu*ck co to je tohle to?
Za mnou stála slečna která mi nabídla že můj foťák veme k sobě do tašky. V té chvíli bezmoci jsem samozřejmě řekla že ano. Dala jsem jí číslo a až vystoupení skončí dáme si sraz u tohohle stánku. Nohy se mi klepaly a šla jsem znovu k tomu místu kde mě vrátili zpět. Ovšem tentokrát mi tašku ani nekontrolovali! Tak co to má být toto?? ://
No nic, tak jsem prošla a slyším jak na mě křičí mamka, která byla lehce vynerovaná z toho že mě už přes dvě hodiny hledala a nenašla. :) Samozřejmě u stage byla hromada lidí a já věděla že první řada je v řiti. Byla jsem tak naštvaná!
První polská kapela která se jmenovala Sofa a měla hrát v 17:30 mě zrovna moc neuchvátila, ale ušlo to :)
30 Seconds To Mars měli hrát v 21:00, a mamka mě uklidňovala že lidi vepředu nevydrží tam tak dlouho stát a že to prořídne! Ale já tušila že právě na 30STM bude nával!
V 19:00 hrál N.E.R.D, to začalo být vzrůšo. Dostala jsem se přibližně do 4-5 řady, ale nic jsem neviděla. Předemnou stáli klucy o dvě hlavy větší než já. Tímto u mě také poláci velice klesli. Vím že každý chce být co nejblíž, ale tohle? Byli tak neomalení, bezohleduplní, agresivní... K festivalu to patří jenže čeho je moc toho je příliš!
Když hrál N.E.R.D asi třetí písničku od konce už jsme nemohla, ani by mi moc nevadilo že jsme byli namáčklí úplně u sebe. Ale že jsem byla obklopená vysokými lidmi a nemohla dýchat. Neviděla jsem nic, a když pak začli skákat...k tomu se celý dav začal strkat a pár lidí tam popadalo. Vzala jsem nohy na ramena a ze svého vybojovaného místa jsem odešla do zádu kde jsem viděla na podium dobře. Blížila se 21:00 hodina a já už si přála aby N.E.R.D skončil :D Byla jsem nervozní že uvidím Shannona,Jareda a Toma!!! :D
N.E.R.D odešel a už se na stage valili bicí, bedny s triadem a znaky 30STM! Začal řev :D Zahlédla jsem Braxtona.
Půl hodiny ladili nástroje, světla zhasla a začnou hrát bicí v rytmu Escape! Ááááá!!! Řvala jsem jak pominutá když Jared začal zpívat! Moc jsi nepamatuji playlist jak šel za sebou, ale písničky které hráli sem napíšu..
Playlist byla asi takový:

Escape
Night Of The Hunter
Attack
Beautiful Lie
Vox Populi
This Is War
100 Suns (acustic)
From Yesterday (acustic)
The Story (acustic)
Alibi (acustic)
L490
The Kill (začátek acusticky)
Closer To The Edge
Kings And Qeens

Vážně si to teď nevybavuji jak hráli po sobě :D Ale jsou to snad všechny písně co hráli :)
No.. když začali hrát první tony L490 jako jediná jsem pisklavým řevem zařvala! Všichni kolem mě se na mě koukali jak na blázna :D Když já miluju jak si Shann sedne na konec podia položí si kytaru na nohy poslouchá kdy začne a pak spustí na kytaru. Ale mě to bylo naprosto jedno! Proč by taky nemělo že? :D Jinak.. The Kill.. začátek byl acustický ticho.. a elektrické kytary wow! Samozřejmě Jared neměl konstrukci tak šel mezi lidi.
Před CTTE nás "učil" jak máme zpívat : "No,no,no,no! :D One more time... No,no,no,no! a dokola a dokola :D Sakra, teď nevím v jaká to byla písnička ale myslím že asi Vox Populi nebo TIW... jedna znich to byla. V půlce písničky řekl: "Stop please! Wait one second!" Hrozně nás chválil jak jsme úžasní, teda nás, řekla bych že hlavně Poláky. Ale bylo vidět jak si to i Jared užívá :)
Jared měl podle mého zdání velice dobrou náladu :D A před písničkou na rozloučení Kings Of Qeens řekl že příjdou The Chemical Brothers a všichni měli začít zpívat "No,no,no,no" :DD
Vybral si zase několik lidí na podium, hrooozně jsem jim záviděla, ale byla jsem tak 250 metrů od podia a se svojí výškou nejsem vidět snad ani na 100 metrů :D Skákala jsem, odzpívala každou písničku! Podle toho taky vypadá dneska můj hlas :D
Vyřízená jsem byla když jsem uslyšela brnkávaní na kytaru a říkám si: "Panebože! The Story!!!".
Ani jsem nepomyslela že by jí mohli hrát. Přála jsem si aby ji hráli na pražském koncertě, ale tam ji nehráli. Konečně jsem ji slyšela live! Hypnotizovala jsem obrazovku na které byl Jaredův obličej, zpívala a po mé tváři se kutáleli slzy! Říkám si co všechno dokážou jejich písničky! Dokáží udělat tak obrovskou radost! A teď když koukám na videa která jsem našla na YT brečím i teď... Včera jsem je viděla! Viděla jsem Jareda s blond-hawk s jeho bílými brýlemi! Viděl jsem Shannona s modrým šátkem na hlavě a vestě, viděla jsem Toma s dlouhými vlasy v obličeji a černým kabátem. Ano! Tohle je moje rodina! Už to vím na milion procent!
Naštvalo mě včera hodně věcí, třeba že jsem byla vzádu a na konci jsem je neviděla, že jsem je nepotkala, že nemám podpis nic, ale tak hlavně že jsem slyšela co jsem měla a chvílema i viděla :D Na obouch nohách mám puchýře, bolí mě záda, lýtka z toho jak jsem byla na špičkách, chraptím, přišla jsem o foťák ale no a co? Užila jsem si kluky a to je podle mě hlavní.
Dám sem videa která jsem našla, když jsem nemohla natočit svoje :D Jo a jak to dopadlo s foťákem? Když jsem volala té slečně řeklo mi to že číslo neexistuje. Nemám ho, nechali sme jim tam adresu aby ho poslali na dobírku, ale myslím si že to neklapne.
Psala jsem si s lidmi co tam bylo, a shodli jsme se že 30 Seconds To Mars to tam rozproudili nejvíc! Po skončení Kings And Qeens ještě asi 5 minut jsme zpívali vokáli "ooooo" a tleskali! :D
V prosinci přijedou klucy znovu do Polska. Slíbili jim to a dodrží to :)) Hrozně moc bych si přála aby příští rok přijeli do Prahy a tím splnili slib který nám taky slíbili, přece jen to mám blíž asi o 250km.
Jinak z koncertu jsme vyjížděli 00:08 ten čas si pamatuju :D A doma jsme byli kolem páté ráno.

Tak.. myslím že moje recenze je u konce, omlouvám se za ne zrovna navazujíci na sebe článek, ale jsem stále v rozpacích :D

Tak tady jsou videa: (které jsem nenatáčela já)
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 lenik6277 lenik6277 | Web | 21. srpna 2010 v 21:44 | Reagovat

Ty mě chceš rozbrečet? Já jsem si to neměla číst. Panejo, ta závist. STRAŠNĚ MOC BYCH TAM CHTĚLA BÝT. Ať přijedou k nám. Prosíííím zařiďte to někdo...
Co bych dala zato slyšet The Story naživo. To se mi už nejspíš nikdy nepoštěstí.
Ale přeju ti to. I když škoda toho foťáku ;-) Jdou tam na to nějak přísně. Na RFP s tím nedělali žádný ofrky. Ještě když jsem se raději zeptala jednoho ze security, jestli můžu fotit, tak řekl jo jasně, takovým tonem, jakože není problém. Jen teda fotit bez blesku. Asi ale nepočítel s tím, že budu natáčet. To se mu pak moc nelíbilo...:D
Ale to je jedno. Máš holka štěstí...

2 Marký Leto Marký Leto | Web | 21. srpna 2010 v 22:02 | Reagovat

jako já se asi poseru to je fakt tohle prostě já sem tak nasraná,že já sem zas na nich nebyla,ale prostě matka by mě tak daleko nepustila,ale mám u ní slíbený,že až přijedou do Prahy,tak že na ně pudu a to sem ani nevěděla,že by mě to matka takhle dovolilaxD,ale fakt ti závidím

3 Veeendeee Veeendeee | Web | 23. srpna 2010 v 21:34 | Reagovat

se máš =)

4 Veeendeee Veeendeee | Web | 23. srpna 2010 v 21:36 | Reagovat

taky jsem chtěla ae nemohla =( ... alespoň že jsis užila xD

5 Veeendeee Veeendeee | Web | 23. srpna 2010 v 21:36 | Reagovat

=)

6 Violet Violet | E-mail | 23. srpna 2010 v 21:53 | Reagovat

Pěkná recenze =) Taky jsem tam byla,taky mě desně naštvalo,že nemám podpis,že jsem je nepotkala a že přes svojí výšku jsem toho moc neviděla =/ Ale byl to bezva koncert!!! The story jsme ze začátku nepoznala,zpívala jsem,ale absolutně jsem si nemohla vzpomenout,jak se písnička jmenuje =D =D ostuda =D Nechápu,proč ti nedali ten lísteček s kapelama a že ti vzali foták,to je fakt hnus!!! Já měla svůj asi dost dobře schovaný,ale taky jsem měla dost strach. Poláci byli fakt super,hlavně teda Echelon,který měl bezva trika a bylo tam hodně lidí =) Jo,myslím,že si to všichni parádně užili =P

7 dani dani | E-mail | Web | 2. dubna 2011 v 11:05 | Reagovat

wááu..závidim..a už se nemůžu dočkat června...první řada mě nemine..sem schopná vraždit...:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama