Srpen 2010

When I play with Photo Filtre...

25. srpna 2010 v 16:21 >Me<
Jen tak jsem se nudila a tvořila... není to nic extra ode mě nečekejte nikdy nic extra ;)
Snad se to bude aspoň jednomu z vás líbit. Konečně jsem začala trochu PF ovládat..
Dala jsem na mé "výtvory" source, přece jen jsem sobec a nechci aby se někdo vychloubal mími prvě skoro povedenými wallpapery :D. Pokud by měl nějaký blázen zájem o nějaký můj výtvor ať napíše dodám v original.vel. :))
Hezkou podívanou přeju :D

20.8. Coke Live Music Festival, Poland

21. srpna 2010 v 15:56 >My MARSTour 2010-2011<
Před třemi hodinami jsem se probudila ve své posteli s neuvěřitelným pocitem, plná energie a chutí do života. Včera jsem je po druhé viděla na vlastní oči!... Tato "recenze" nebude ničím zajímavá. Nedokážu popsat svoje pocity teď ani pocity co jsem měla včera..
Působí tohle na mě jako droga! Jsem hrozně šťastná a smutná zároveň... Teď se budu snažit zaznamenat co se včera odehrálo :))


20.8. 2010
Vstávali jsme v pět hodin ráno. Jelo se nám poměrně dobře žádné zácpy.
Přejeli sme hranice ani jsem to nezaregistrovala..
Cesta proběhla dobře, jenom sme se museli ptát kde najdeme místo konání festivalu. Konečně jsme našli vjezd na Muzeum Lotnictva.

I can't believe it... -> I going to Poland..

20. srpna 2010 v 5:35 >Me<
Furt mi nedochází že za nějakých 10 hodin uvidím Jareda :D
Woow! Včera jsem dala volno své velice bujné fantazii a řekla jsem si když jsem si balila tašku : Co kdybych potkala kluky? Asi bych umřela.. ale stejně jsem si pro jistotu vzala lihovku s papírkama. :D Kdyby se mi náhodou chtěli podepsat ;D
Jenže by mě muselo osvítit štěstí a to mě neosvěcuje už hooodně dlouho... Jeeej to by bylo krásný! Chtěla bych fotku aspoň s Shannem :(  Četla jsem že klucy jsou už v Polsku :))
No nic :D Hlavně abych chytla dobrý místo!
Jejda za 15 minut vyrážíme..
Tak se mějte krásně a v sobotu tu máte mojí recenzi :DD
Echelon Zdar!18.8. aneb 18.3.

18. srpna 2010 v 23:27 >Me<
Píšu symbolicky když je toho 18. :)) Už je to pět měsíců lidičky... Ale v pátek je uvidím znovaa :D
Zítra dám vědět, jsem v nervu už teď! Jako vždy..
Jdu si vyčistit zuby a padám si lehnout...
Dobrou :))

I'm on the LiveChat now... :)

18. srpna 2010 v 0:31 >Me<
Právě jsem na LiveChatu s 30STM.. se všema třema klukama :)
Posírá se to neuvěřitelně, klucy se objevili na kammeře dohromady necelých 15minut a pak tam pustili videoklip CTTE, můžu vám říct že už to hraje asi po 90 tý a začíná mi to líst na nervy :D Ale já to vydržím..
A pod klipem to píše: Unfortunately, the internet went down at the hotel. The guys are trying get it back. If they don't they woll chat with you very soon.
Ale takhle to běhá dokola asi 45 minut :D Ale co, já to vydržím vstávat ráno nemusím tak coo...
Jééé viděla jsem kluky živě! Božíínku :D
Čas: 23:25
mylifewithfob.blog.cz
Čas: 23:21
mylifewithfob.blog.cz
Hezké že? Já vím jsem trapná :D Ale mám z toho radost.. vidět je v úterý a v pátek je uvidím Live jako opravdu Live!!!
Jen nemůžu přijít na to kam psát a kde odpovídají, ale nevím proč si tím lámu hlavu když by mi stejně neodpověděli :))
No niic.. tak jdu dál poslouchat CTTE který stihlo za tu dobu co píšu tenhle článek 5x hrát. A jsem zvědavá jak dlouho tu vydržím...
Mějte se..
Dobrou*

Bože nee teď přibylo toto :The internet went down at the hotel in Tel Avi. Sorry to everyone watching. The guys will reschedule for another day very soon.  Stay tuned for a more details!
Budu vraždit!!!

Nerves...

12. srpna 2010 v 21:51 >Me<
Tak jsem zpět :D
Vím že to tu poslední dobou pěkně odflakuju :D No jo, ale zas tak nic nového u mě není :)
Doma se pořád dohadujeme jak pojedu do Polska vlakem by nás to stálo 2600,- plus 200,- za místenku v pendolínu. A to se teda vyplatí jet autem jenže ským?? To je jeden velký otazník..
Jinak lístky mám už doma :)
tickets
Jo a možnááá budu mít svůj konečně vysnění telefon :D Blackberry Bold 9700.. nechci to hlavně za křiknou, při mém štěstí stejně ale nevím jak to dopadne :)
A taky bych potřebovala nový foťák ten co mám je prostě k ničemu.. ale tak co... nechci být moc náročná, hmm.. asi už se stalo :D Ale ne, jsem spokojená co mám.
Můj notebook byl 14dní nefunkční díky za*ranému viru který se prý po každém zapnutí aktivoval a grafika se rozdělila na několik proužků. Tak byl na přeinstalování, moje složka zůstala ale programy jsou pryč, no hlavně že zůstala má složka.
Už vítě že Pete Wentz si založil novou kapelu? Nic nového to teda už není.. Jmenují se Black Cards, celkem dobré písničky. Ale FOB nám to nenahradí!

Ááá já se tak těším na 20.8., budem muset vstávat tak ve 04:00 možná pro můj klid ještě dřív, aby sme se tam dorazili aspoň s hodinovou rezervou... nejradši bych jela už 19.8.! Ale to by asi neklaplo, musím se dostat co nejblíž první řadě! :D Nejlépe doprostřed v první řadě, ale o tom se mi může jenom zdát. Mám z toho nervy v kýblu, jako každý koncert :D
A taky mě napadá že bych mohla udělat nový design.. uvidííme..
No niic.. jdu dokoukat POSLEDNÍ díl My So-Called Life :'( Asi budu brečet, stal se ze mě obrovský závislivec na tomhle seriálu :D Jordan Catalano je neodolatelný ;))
Tak se mějte....

Dobrou :)