Červenec 2010

I'm back home..

25. července 2010 v 16:50 >Me<
Konečně doma.
Od minulého pátku jsem byla u nás na chatě. Jezdíme tam skoro každý rok :D A pro mě je to utrpení.. není tam internet! Takže můj milovaný bloček musel být nastaven s pár článkami napřed :D
A stejně mě to tam nebaví. Nedá se tam nic dělat jenom chodit na procházky do města pro jídlo atd..
Pěkně jsem zase přibrala :(( To se dalo čekat, už jsem se těšila až přijedeme domů a já budu moct pokračovat ve své dietě.
Byla tam snámi mamky kamarádka s manželem a jejich ročním synem :D Ty jeli ve čtvrtek domů tak jsem jela snima, přespali sme u nich doma a pak mě hodili domů. Ale tak celkem to tam ušlo..
Až na pátek kdy jsme přijeli a všichni dospělí se jako vždy opili. Nesnáším když se máma opije a začne kecat... to začínám být velice, velice nepříjemná! Stihli sme se taky pohádat protože opět začala kecat o svém příteli který jí hrozně chybí, ovšem co mě dorazilo a musela jsem odejít bylo že řekla že nám chce s bráchou pořídit sourozence. Ale po tom co jsem měla záchvat zuřivosti jsem si vlastně řekla že zanedlouho mi bude 18, zmizím a budu si žít svůj vlastní život a nějaký debil co se vplížil do naší rodiny mi je vlastně u řitě.
Jak řekla matka o mým tátovi: "Měl by si najít nějakou ženskou, a třeba by si pořídil dítě, ale s vámi by to nemělo nic společnýho".
Vlastně takhle to budu brát i já jestli si hodlá pořídit stím magorem kterýho nenávidím od pohledu našeho "sourozence", ale můj sourozenec to teda fakt nebude! Bože proč tu řeším takovou neuvěřitelnou blbost?? Akorát si namáhám prsty na klávesnici...

A moment.. mám naprosto skvělou zprávu kterou vím už na 100%... JEDU NA 30STM DO POSLKA!!! Jupíííí :D
Já se tááák těším, a dofám že si Jared na hlavě vytvoří hawk! :D
Akorát budu muset sehnat nějaký pořádný foťák co fotí ostře a rychle než ten můj krám kterýmu trvá 5 minut než zaosří, samozřejmě přeháním ale trvá to dlouho..
A novinka kterou víte pokud sledujete T-Music Chart je že 30STM jsou na 1.místěě!!! :D Jen aby ho nepředběhla třeba Farna :( To by mě ale naštvalo..

Včera večer jsem koukala do 2 hodin ráno na My So-Called Life :D Bože, já jsem tak střeleně  přecitlivělácitlivá :D Brečela jsem u toho :D Nechápu se co je na tom tak dojemného.. ale to jsem prostě já..
Akorát mě dneska naštvalo že mi nejde stáhnout zbytek dílů f*ck!!! :(
Takže dneska jsem vstávala v 12:15 :D Stejně jsem potřebovala dohnat nedospané noci když jsme byli na chatě.
No niic.. tak já se jdu koukat na Očko, už tam hráli Closer To The Edge :D A pak se půjdu koukat na T-Music Chart opakují to, protože ve čtvrtek jsem to prošvihla..

Mějte se hezky .. ;)

Wow... I'm smiling... :)

11. července 2010 v 14:32 >Me<
Juchůůů, konečně se mi zlepšila nálada ani nevím proč :D
Kecám, vím. POJEDU NA COKE LIVE MUSIC FESTIVAL!!!!! Jupíííííí!!!!!!! Konečně uvidím po půl roce kluky z Marsu :D Lístky by měli přijít asi příští nebo až ten příští týden. Jupíííííí!!!!!Jupííííí!!!!!!Jupííí!!! Já se taaaak těšííím!!! Ale bojím se cesty :)
Jenom ehm.... matinka o tom ještě jaksi neví teda ví, ale neví že jsou objednaný lístky.
Takže buď mě zabije nebo nevím co hlavně aby se nezbláznila ještě víc a nezatrhla mi to. To by byl můj konec.

Včera jsem si stáhla 7dílu My So-Called Life. Ano, s Jaredem :D Ale občas se tam objevý i Shannimal :D Někdy je to tak romantické až se mi chtělo bulet,samozřejmě jen když je tam Jared alias Jordan. Třeba jako zmiňovaný 7. díl s názvem "Why Jordan Can't Read", wow...  radši no comment. Ale dneska si dostahuju všechny zbýlé díly. Jupíí právě se mi stáhl 9. díl :)
Byla jsem tak zažraná do sledování filmů že jsem myslela že se kouknu i na Mr. Nobody i když jsem to viděla asi milionkrát protože ten dědula a Jaredův pohled och nejde odolat, jenže když jsem zjistila že už je půl čtvrtý ráno šla jsem spát. Díky bohu že na to nepřišla máma :D
Jooo a víte že 30STM jsou v T-Music Chart s CTTE?? Miluju ten videoklip :D
A jsou na 3. místě! Rodinka hlasuje o stošest, každý den 3 hlasy. Vím že nějaká česká hitparáda je k ničemu, ale co... aspoň je teď častěji hrají na Očku. Kdyby byl na prvním místě ten přeslazený Bieber, tak ho budou hrát furt, ale kdyby byl na posledním tak ho budou hrát stejně furt :// Jak já tohle nesnáším!
Juchů... mám 2kg dole, což je další důvod k úsměvu :D Takže mi zbývá 8kg. A když dám těch dalších 8kg pak se uvidí... heh :)
A dalším důvodem k úsměvu je například že jsem se konečně naučila L490 na kytaru. Yeaah!!! :D

A taky sem dám video na kterém jsem poslední měsíc docela závislá, dobře se u něj brečí když máte nálady jako já :)

Je až neuvěřitelný jak ten jeho hlas miluju! ...one life left to live, to forgive, make amends wash away my sins...
:D Taky jsem se nahrála při zpívání Revenge. Je to hnus, jako vždy :D neumím zpívat tak nevím o co se snažím.

No.. tak já půjdu, jdu si dopít ledový kafe a asi si půjdu sednout ven.. nebo ještě nevím..
Mějte se...*

Why? why? why??.... I hate myself!!!!!

9. července 2010 v 22:34 >Me<
Půjdu si něco udělat :'( Sakra proč zas? Proč musím zase zažívat to samí trápení???
Debilní hnusnej můj život!!!
Proč jsem sakra taková jaká jsem?? Proč jsem tak strašně závistivá? Proč se musím zamilovat do nepravýho? P.R.O.Č??????!?
Já se nechápu, nerozumim sobě! Jsem taková jaká nechci být. A nesnáším se za to.
Závidím lidem co jsou hubení, závidím Emmě že je asistentkou, závidím lidem co cestují, závidím lidem co něco umí, závidím lidem co mají talent na hudbu.. mohla bych pokračovat do nekonečna :'(
Hnus,hnus, hnus!!!
Tento týden jsem začala s dietou, kilo je dole, zbývá mi ještě asi takový 10kg!
Mám příšený hlad, ale prostě ne! :'( Proč sem to co sem???
Bože, jsem tak naivní...
Mám takovou chuť řvát! Hrozně moc!!! Chci na nějaký koncert kde na všechno zapomenu a budu si užívat.

Musím už jít nebo se rozepíšu a to nechci :( Asi si půjdu sednout na zahradu a čumět do blba.
Dneska vysílají na cz MTV World Stage, jsou tam 30STM, což mě je kničemu když to debilní MTV nemáme!
Odcházím.. mějte se!

I remember forever...

2. července 2010 v 23:50 >Me<
Pro dnešek mě trošičku dostal tento článek. Je to asi víc než jasné že FOB už se nedá dohromady. Předtím mě to zas tak moc nevzalo, protože tu byla ještě menší šance, teď se ta šance zmenšila tak 100x!
Když jsem si to přečetla hned jsem šla na youtube.com a pustila si tohle video ->

Živě si pamatuju že jsem u toho bulela jak žába když jsem to poprvé viděla! Furt si říkám jak to zní: " Fall Out Boy skončili, prostě konec finish nadobro."
Nějako to nejde...
Chápete to někdo???
Do p*či, vždyť to je úplně na nic toto!!! Vždycky jsem měla takovou skupinku kapel na který nedám dopustit NIKDY! A jsou to třeba: Billy Talent, Fall Out Boy, 30 Seconds To Mars...

Tenhle článek mi příjde jak úryvek z mého dříve psaného deníku. Psala jsem den co den o tom jak strašně miluju Patricka :D Jéjej to bylo časy :)

Jinak píšu to teď skoro furt, ale neva. Fakt vypadá že Coke Live Music Festival klapneeee!!! Jeej to bude sranda se dostat do Polska :D
Juchůůů je 23:50 a já jsem ještě v pohodě vzhůru, čím to je??? JSOU PRÁZDNINY, jestli ste si ještě nevšimli ;) A jsem doma sama, podruhé juchůůů! :D
Ale jdu si asi lehnout a koukat na filmy...

Sbohem ;)