Červen 2010

Holidays is coming....

27. června 2010 v 13:58 >Me<
Koukám že jsem sem dloouho nepsala, bude to asi tím že nemám zrovna moc času.
Od 21. - 23.6. jsme byli na výletě v Jinolicích. Abych řekla pravdu byla to vážně sranda, ani jsem netušila že si to tak užiju. Akorát za ty tři dny jsme nachodili před 30km do skal a spali dohromady asi 9 hodin. Chodili sme spát fakt pozdě. Učitelé se poslední den pořádně ožrali, ale o to jsme mohli být vzhůru dýl. Docela jsem si to užila :D

Jinak snad nic moc, na P!nk nepojedu, ale slibně vypadá Coke Live Music Festival, šetřím, šetřím ještě mi zbývá našetřit 300,- což nebude problém když bude to vysvětčení. :D Ale zklamání je pro mě to že neuvidím v akci Jareda s pomerangranate hawk :( protože...

                                                          !!!Je z něj blonďák!!!
mylifewithfob.blog.cz
Už zase, ale předtím si tam dal aspoň tu "pomerangranate" jak nazval, pozor, ne že řeknete že je to růžová :D
No nic, mám jet na koupálko, ale myslím že na to z vysoka vy.... :D Já? A do plavek? NIKDY!
Lepší se mi nálada že konečně budou prázdniny!!! Juchůůů to bude žůžo labůžo..  Ve škole je teď masakr, podnikáme vodní bitky ve třídě.. průser za průserem, ale hlavně že se bavíme :DD
A začínám mít velké podezření že se mi začíná někdo líbit. Ale nesmí!!! Protože se jedná o pana F s kterým se znám od školky, prostě by to nešlo, musím to vyhnat z hlavy..

Jinak si vedu s vegetariánstvím celkem dobře :) Jím ale jenom kuřecí maso. Ale časem i to přestanu. Četla jsem někde, že není moc dobrý radikálně ze dne na den přestat jíst maso. Nevím jestli se tomu mám věřit, ale zkouším to podle toho.


Mizím.. mějte se ... xD

Contest.... It's idea!!!

14. června 2010 v 22:08 >Me<
Nepomohlo vůbec nic.
S mamkou to nehlo nic, prostě řekla že do Polska se nepojede.
ALE, napadl mě odporný nápad!
Vymyslela jsem že řeknu máme že jsem se přihlásila do soutěže o lístky. Se sestřenkou jsem se domluvila že mi dva lístky objedná a zaplatí protože to musí být přes kreditku. Já jí pak pěníze dám. A až budu mít lístky řeknu mamce že jsem vyhrála. Buď to výjde a pojedeme, nebo to zjistí a mě začne horor, nebo řekne že nikam nepojedeme a já jsem vyhodila peníze jako z okna.
Bude to ještě hodně zajímavý. Já jsem ale taková svině xDD No jo no, celá já!
Ale mě tak štve že musím zajít až tak daleko, kdyby mi to dovolila všechno bych si zaplatila sama, ale prostě ne tak ne.
Bude to snad ta největší lež kterou jse udělala, je mi ze mě zle, ale já tam prostě chci!!!
Nejhorší budou cesty. Nevím od kdy je první den což je 20.8. potřebuju vědět odkolika hodin to je, abych to stihla.
Pojedem vlakem v 7:30 budeme 2x přestupovat a v Krakowě by to mělo být kolem 14:00 spíš kolem 15:00 protože zpoždění atd.. radši si čas přidám a budu mít jistotu než abych byla vynervovaná což stejně budu.
A pak cesta domů. Mě by nevadilo vůbec nic jela bych klidně v 00:30 vlakem, ale pochybuju že ten co snim pojedu bude ochotný jet v tolik hodin.
Ty jo.. já už to mám naplánovaný, a ještě ani nevím jestli to klapne :D MUSÍ!
No nic tak musím jít, chci se vyspat. Ve škole probíhá horor, tak neuvěřitelně mě to tam nebaví... ááá!
Tak dobrou ;)

Loučím se s Vámi lhářka č.1

I'm ending...!!!

12. června 2010 v 2:35 >Me<
Před čtením upozorňuji že mám velice špatnou náladu a budu velice sprostá!!!

Zjistila jsem, teda zjistila.. každopádně teď vím jedno: Moje matka je největčí p*ča na světě!!!
Já jí tak nenávidím!!!! O co jí dop*dele jde?!!
Všechno bylo normální dokud si nenašla svého "vysvěného" přítele. Ten přítel je ten největší kokot co může existovat! Ne jen že obchoduje na černo, ale momentálně je ve vězení za něco co prý neudělal, chudáček! Patří mu to kreténovi. Je tam už půl roku, a doufám že tak ještě nějakej čas bude.
Takže když se máti začne se mnou bavit co jí psal v dopise, neposlouchám a odcházím, mě to totálně nezajímá. Máma říká že JSEM prý maminčim mazánek a nechci se prý o ní dělit.
!!!!!!!!HOVNO!!!!!!  Vždyť ten magor ani snad neví jak se jmenuju, a naposledy když jsem ho viděla jsem mu vykala, a i kdyby mi nařídili že mu můžu tykat ani mě nehne! Pro mě je to úplně cizí chlap! Svýho tátu mám, i když jsem mu taky totálně u prdele a má nejradši bráchu pro kterýho dělá všechno je to můj taťka kterýho mám ráda :'( Já vím že ho vůbec nezajímá že jsem se naučila další dvě nový písničky na kytaru, nebo že jsem si opravila dvě trojky na vysvětčení, on má prostě bráchu a to je pro něj to hlavní. Mrzí mě to, ale zvykla jsem si.
Ona i ten její milenec jsou mi hluboko u prdele! Nezajímají mě a jestli se sem do tohohle baráku nakvartýruje i tenhle "nevinej" vězeň tak ...nevím co... vlastně mi to může být jedno. Svůj pokoj mám, dodělám školu, počkám až mi bude 18 a padám odsud!! Teď se mi to kecá, vím, ale bude to tak!!!! Těším se na to! Ááá božínku. Odstěhuju se třeba ..nevím kam. Pro začátek si najdu nějaký pronájem... uvidíme.. času dost, ale naplánovat si to musím že? ;)
Týýjo až se nebudu muset ptát jestli můžu sem a sem a sem ale prostě se seberu a pojedu, juchů!
Dneska teda včera.. takže obojí. Se slavili dědův svátek, přišli příbuzný jako obvykle, pak se to nějak tady vyměnilo a přišli mámi kamarádi.. samozřejmě že je máma ožralá, ale tak že v tenhle její stav k smrti nesnášíím, kecá neuvěřitelný hovadiny a říká všem o mě to co jsem v životě neřekla a neudělala!!! Dělá ze mě TAKOVÝHO debila, bože já jí tak nenávidím áá!!!!
Ale pozor! Nezapoměla hlavně na to že chci jet do Polska na 30STM, za VŠECHNO můžu já..
Cituji: "Vona je puberťák, myslí si že jsme milionáři nebo co? Je to takovej sráč, na nějaký Polsko je ještě hodně malá."
Ano, jsem opět za toho největšího parchanta co může být!! Jak si přeje, já můžu začít chodit s mými spolužáky kouřit, potají krást rodičům cigarety,dělat nechutné věci se staršími chlapy, opít se.. jak je libo... já nemusím být furt na tu hodnou holčičku.
Víte, všechno co tu píšu vám určitě příjde jako nic.. jako že se jedna přecitlivělá holka vypíše a tím to pro ní končí.. Jenže mě už to nebaví furt poslouchat jak jsem neschopná, co neumim, proč nedělám tohle, že jsem rozmazlenej hajzl, že si nerozumím s vrstevníky. Já na tohle už ale vážně nemám.
Nebo jsem si nedávno od dědy vyslechla toto: popis situace: děda a já jsme v kuchyni on si vytahuje hrnek ze skříňky a já procházím, náš pes opět somruje a čeká že něco dostane a stál přes náš malý průchod z kuchyně ven. Řekla jsem "Charlie, uhni.." ani se nehnul asi 3x jsem to řekla, po chvíli jsem zvýšila hlas a říkám "Sakra tak se uhni ne, musíš tady furt somrovat?", odpověď přišla okamžitě od mého milovaného dědečka "A proč by ne, on je tady narozdíl od tebe doma.",  dobře, jak chce, ale nebýt mě tak ten pes tady ani není! Jak ta největší pí*a si šetřím na psa, a ušetřila jsem si na něj. Koupila jsem si ho za VLASTNÍ peníze.
Byl to boj, protože všechno co jsem udělala já bylo jako vždy špatně a byla jsem za tu nejhorší chovatelku. Hlavně že jsem s ním běhala ve 3 hodiny ráno po venku aby vykonal potřebu, a uklízela hromádky a loužičky v 6 hodin ráno než jsem šla do školy to nikoho nezajímá. Děda si toho psa přivlastnil a je jeho. Vzdala jsem to, nestojí mi to za to se nervovat. Ty jo, proč to vůec řeším..
NENÁVIDÍM SVOJÍ RODINU!!!!
Bože, mám obrovskou chuť si něco udělat! Vždyť co by se stalo? NIC!
Nikomu bych ady nechyběla, a o nic bych nepřišla.. všechno co mě baví a chci dělat neumím.
Všechny moje plány nevychází,akorát bych přišla o každodenní brečení do polštáře, stres před vchodem do školy... měla bych už klid!
KU*VA chci aspoň 30STM do ČR!!! Já potřebuju ten pocit štěstí, bezstarostní pocit,.... potřebuju je znovu vidět :'(
Áchjoo... já už nemůžu fakt ne, po matčiným dnešním vystupu končím. Končím sní, jsem jí jenom na potíž, pořád po ní něco chci jak říká ona tak co.. hodně dlouho už se snažím všechno co potřebuju si udělat sama, abych jí ušetřila keců o tom že jenom něco potřebuju.
No nic, jdu se na zítra vyspat. Konečně se nemusím děsit toho že zazvoní budík a musím vstávat do školy. Jupííí vyspím se...a budu spát aspoň do 11! Tak doufám že po tomto článku, ovšem jestli si ho vůbec někdo přečetl celý, si bude myslet že jsem totální magor.
Tak se mějte krásně... omlouvám se za nadílku sprostých slov a .. dobrou :)

Loučím se s Vámi x)

Ok, it's a big change...

6. června 2010 v 11:14 >Me<
Ne! Už ne! Říkala jsme to už hodněkrát, ale tentokrát to i splním.
Budu vegetarián!
Po shlédnutí této stránky Meat.org se mi málem pozastavilo srdce je to tak kruté, neříkám že sem si toho všimla až teď, už dloouho přemýšlím o týhle změně.
Bože, mě je těch zvířat tak líto.. lidi snad neví že je to taky bolí?!
Mluvím jak 10-ti leté dítě, ale proč to sakra tak je??! Tohle dokáže tak naštvat... chce se mi z toho brečet!

No nic.. jiné téma, ve čtvrtek jsem sebrala všechnu odvahu a zeptala se mamky jestli bych si nemohla udělat výlet do Polska na Coke Live Festival, reakce byla velice pozitivní.
Ale druhý den mi matinka oznámila že do Polska nepojedu :(
Je to na ní příliš daleko aby mě pustila, a neměla bych se tam prý jak dostat.
Odnesla jsem si z toho že to mám dovolený, ale nikam nepojedu.. což je vážně bombastický :'(
Musím to nějak vymyset abych mohla, absolutně mě nic nenapadá, ale musím! Já tam prostě chci!!! :)
Prožíváte stejnou noční můru jako já teď asi posledních 14dní? Ano, je to škola.. asi ze z toho do konce roku po*eru! Tento týden píšu KAŽDÝ den písemku z matiky!!! Kdyby to byla aspoň látka kterou umím :(
Učitelka na anglinčtinu si na mě zasedla proto protože nejsem každé pondělí teda .. každý tři týdny ve škole jelikož jezdím na utahování rovnátek.. ale to, jí nikdo nevysvětlí k*áva, ale to by nebylo všechno ona nepochopí že mám co dělat abych zvládala ten nejhnusnější jazyk a to němčinu, a opravdu nemám čas na to abych se na KAŽDOU hodinu připravovala hodinu. Ale proč to vůbec píšu..? No to je jedno..
Aspoň že to počasí je normální :)
No nic... budu končit.. musím jet s máti uklízet, mějte se hezky.. ;)


PS: neznáte nějakou zaručenou teorii o tom přemluvit rodiče aby vás pustili na koncert??!! xD