Květen 2010

I'm sick .. again..

27. května 2010 v 23:06 >Me<
Celý týden jsem doma, jsem zas nemocná, dostala jsem léky stím že možná budu mít antibiotika. Naštěstí nemám, výsledky ještě nepřišli tak uvidíme co mi tak závažného je.
Jinaak včera a dneska mě překvapilo příjemné překvapení :D
Dělám si v kuchyni čaj a slyším z obýváju kousek coveru písničky Beat It od Fall Out Boy :D A po nějaké době jsem viděla reklamu na tu novou "senzaci" Talent Mania nebo jak se to jmenuje.. a hráli soundtrack z Requiem For A Dream :D Tentokrát mi udělala Nova radost :D
Když jsem u těch písniček.. docela se mi zalíbil song od Adama Lamberta "Whataya Want From Me", na gaye to jde :D, náhodou já mám gaye velice v oblibě!
Tak budu končit .. nemám snad žádné jiné novinky.. a chce se mi spát.. což ale ještě dloouho nepůjdu, snažím se stáhnout Mr.Nobody. Myslela jsem že počkám do 17.6. do kina, ale co.. uvidím to dvakrát no, jednou v pohodlí domova a podruhé uvidím Mr.Leta ve velkym :)

Mějte se...

Loučí se s Vámi Miškaa xD

2 month? Oh shit...

18. května 2010 v 19:50 >Me<
Tak píšu jen tak .. tradičně když je toho 18.5.(3) :D
Já jsme stím trapná, sama přiznávám :D Ale já na tu noc prostě nazapomenu a na to datum :D
Tuhle dobu už jsme byli v hale a trsali na Steer Drum Corps a já jsem nemohla z toho šílenýho zpěváka. No niic.. budu stím končit.. nemusela bych pak stím končit.. takžeee ať žije 18!!!! xD
Těmhle lístečkům budu vděčná do doby.... do doby než bude další koncert v ČR xD
mylifewithfob.blog.cz


Jinak písemka z matiky za 2 a dneska jsme psali z fyziky.. což je totálně v prdeli a jestli dostanu na vysvětčení 2 budu šťastná! Což je ale stejně v pr....! Minulý pololetí jsem měla jenom dvě 2. A teď už vím že budu mít nejmíň dvě. Ku*va!
Jo a taky ode dneška držím dietu! Jasně, opět. Ale myslím to tentokrát fakt vážně! Když jsem stoupla na váhu po hodně dlouhé době málem jsem se skácela! Mám o 6 kilo navrh!!!!!!
Musím zhubnou aspoň 10kg abych byla konečně spokojená a narvala se do svých černých kalhot ve kterých teď vypadám jak přežraný had! :( Jo a stáhla jsem si film Lord Of War,teda musím říct zabila bych všechny ty co vymysleli že zrovna Vitalyho Orlova musí zastřelit!!! xDD

Tenhle sountrack k Requiem For A Dream poslouchám čím dál častěji.. fakt mě dostal! Nevím proč, ale příjde mi to jako směs depresí s něčím co nedokážu vysvětlit .. bože, co to tu plácám? No neřešte mě :)

-->
*

No niiic.. tak se jdu psychycky i fyzicky připravit na zítřek, nenávidím ranní vstávání a hlavně školu.
Mějte se...

Loučím se s Vámi Miškaa ;)

FU*K! FU*K! FU*K! FU*K!...

11. května 2010 v 16:02 >Me<
..FU*K! FU*K! FU*K!...

Víte co jsem zjistila? Že můj už asi rok vysněný přívěšek trianglu prodávali na koncertě 30STM :( Když jsem se to dozvěděla tak jsem si málem urvala hlavu, proč jsem si ho sakra nekoupila? No protože jsem si toho nevšimla.. jsem debil, ale to není nic nového. :)
Hrozně moc vás prosííím, někdo kdo neví kde by se dal sehnat. Nejlépe asi přes net. 
Předem díky!
Hledala jsme to asi na čtyřech stránkách i na metalshop.cz a když už tam to nebylo vzdala jsem to! Prostě bych řekla že mám jednoduše zase smůlu..  :(
triangle
....FU*K! FU*K! FU*K!FU*K! FU*K! FU*K!..

30 Seconds To Mars, Incheba Aréna 18.3. 10 - videos

8. května 2010 v 10:36 >Me<
Já vím že ty videa stojí úplně za nic protože se mi hrozně klepali ruce, nečuměla jsem co nahrávám takže si můžete v klidu podívat jak mají krásně svařené konstrukce, a mačkalo se na mě snad stopadesát lidí xD Ale to asi na každýho kdo byl vepředu :) A taky se nepochopím proč když už je konečně vidět na podium tak vypínám natáčení.. fakt.. vypatlanost :D
No to je jedno, stejně je sem dám po necelých dvou měsících.. U From Yesterday na začátku můžete slyšet můj úžasně přeskakující jekot xDD Ještě že jsem nenahrávala třeba Attack nebo The Fantasy asi by ste ohluchli, říkám to jenom pro to že jsem se ještě neslyšela takhle ječet..teda možná jo, ale nemyslím na koncertě nebo tak.. xD A u 100 Suns to co tam zpívá bohužel nejsem já, poprvné jsem se lekla že je mě slyšet ale nenííí, uvědomila jsem si že při týhled písničce jsme nezpívala :) přece jen to je až moc hezká písnička..a nemohla jsem to Jaredovi zkazit ;)
From Yesterday:

100 Suns:

No title...

4. května 2010 v 20:57 >Me<
Mám hroznou chuť pokračovat v mém naprosto nesmyslném a nepochopitelně trapném příběhu, ale no.. radši pokračovat nebudu.. nechám to na den kdy budu moct být vzhůru do 3 do rána a nikam nebudu muset vstávat brzo. 
Možná budu mít konečně nový mobil, ta moje Nokie 5300 je tak na součástky, byla už asi 4x na opravě nefunguje mi tlačítko pro přetáčení písniček :) Ale zas tak špatně na tom není to jo, ale mám displej rozdělený na několik kousíčků, nevím jak se mi to povedlo.
Pamatuju si jak to byl můj vysněnej mobil. Protože jak jistě někdo víte byl v klipu Thnks Fr Th Mmrs a This Ain't A Scene...! :) No nevim, zatím to vypadá bledě.. ale já si na něj ušetřím i kdyby mě to mělo stát celou kasičku ;) což bude určitě :D
Teď celkem hodně hraju na kytaru, hlavně Was It A Dream ne že bych to neuměla, ale není to furt ono, není, není, není.. chce to ještě trénink xD Nerada to říkám ale musím se trošku pochválit, naučila jsem se tu písničku za 2 dny, já vím  žádnej velkej výkon, ale na mě áno.

So I run, and hide and tear myself up
Start again with brand new same
And eyes that see into infinity..

Musim si jí zpívat, nevydržím to :)
Jdu.. hrát na kytaru a musím se jít ještě učit zemák, měli jsme psát ještě mega písemku z literatury ale naštěstí nám to odložil na pondělí.
Tak se mějte ...

Loučí se s Vámi Miškaa xD