Duben 2010

I hate my dentist...

28. dubna 2010 v 19:37 >Me<
Do pondělka jsem měla ráda svojí zubařku. A od pondělí jí nenávidím!!! Jako by jí nestačilo že mi nechala vytrhnout všechny čtyřky co jsem měla v hubě a teď mi chce vytrhnout dolní pětky. A jako jíst mám čím? Nosem? Nechci díky.
Kvůli za*raným rovnátkům musím jíst odporný jogurty a přesnídávky. Áááá nesnášim svoje křivý zuby, teda ehm... moc mi těch zubů nezbývá že...
Včera a dneska jsem byla doma, bolí mě nesnesitelně zuby a z toho i hlava. Nedokážu se na nic soustředit a mám hlad. No aspoň nějaký to kilo shodim.
A to zejtra máme psát velkou písemku ze zemáku, a neumím vůbec nic, asi bych se už měla začít učit.  Joo a včera měl narozky Patrick. Všechno nejlepšííí xD

Viděli ste někdy sladčí stvoření? Já jo 18.3. xDD Aa ještě že existuje :D jinak by mě nezlepšilo náladu fakt vůbec nic.. Žeru když mluví francouzky.. xD
Jo a věděli ste že Jared nesnáší cibuli? Ale zato má rád cibulový kroužky xD Fakt to vychytal kluk jeden :D

Tak nic.. jdu
Mamka přijela z práce tak ať neposlouchám že sem se neučila, což jsem se fakt neučila ;)
Tak se mějtee...

Story no name - č. 1

24. dubna 2010 v 0:43 >My stupid story<
Jsme pako co se nudí a neví co dělat. :D Pokusím se o svojí naprosto první povídku, neumím psát nejsem totiž vůbec žádný spisovatel a neumím používat ty správné slova ale pokusím se o něco...rychle pohopitelného :D Je to příběh o ...řekněme o ničem.. z mé hlavy :) Tak jdese na věc..

I feel like you do something...

20. dubna 2010 v 21:15 >Me<
(Tento článek obsahuje početné množství sprostých slov)

Co má člověk dělat když zjistí že jeho kamarádi jsou sv*ně a jediný komu může na 100% věřit je on sám?
Že nechodím kouřit, nechodím zmalovaná jak velikonoční vajíčko, že nemám oblečení podle posledního trendu že se nesměju puberťáckejm "vtipům" a že toho moc nenamluvím znamená že ze sebe dělám něco co nejsem??
Toto mě dostalo... začla stím moje bývala nejlepší kámoška který jsem mohla říct cokoli! Jenže ona se pak začala kámošit s naší třídní bohyní a začala kouřit. Pak už to šlo samo a z BF* se stali něco jako vzdálené kamarádky. A teď? Tss.. jsem jí dobrá jen když něco potřebuje.... a ještě mě bude pomlouvat za to jaká opravdu jsem a nemusím si něco dokazovat tím že se budu schovávat za lékarnou a kouřit tam.... když je tak odvážná a na nic si nehraje tak ať vyleze z kouta a jde si kouřit třeba do města... hmm..?? To už ne že..

Ale naprosto nejvíc mě vytáčí že se se*ou do toho co poslouchám za hudbu a co dělám!!! Co jim je do toho? Že napíšu jaká písnička se mi líbí? Jakýho zpěváka a kapelu poslouchám??Že ráda zpívám a hraju na kytaru? To dokazuje něco že si hraju na někoho kdo nejsem??? Ku*va vysvětlete mi někdo co je na tom špatnýho??
Co dělám špatně? Že se chovám tak jak jsem vychovaná, je to fakt tak špatný?!
Hmm.. ok, každopádně zbývají mi ještě 2 roky abych to stěmi pí*mi vydržela. Oni mi jsou ukradený a vím že to co tu píšu nemá vůbec žádný smysl... ale řekněte popravdě, nenaštvalo by vás že vás holka s kterou se znáte něco přes 7let začne pomlouvat a poštvávat lidi proti vám?
Bože, mám chuť se říznout... pořádně hluboko!!!!
Klidně sem dám to, za co může moje nálada na sebevraždu:
|
Není to první a jak znám tyhle ku*vy ani poslední chat o mě a o tom jak jsem namyšlená a na co si to vlastně hraju,když jsme při tom tak obyčejná až trápná!!!

Áááá jak já je nenávidím!!!!!!! Mám chuť vraždit, a nikdo kolem mě tu není takže vidím že to nebude vražda, ale sebevražda!
Chtěla jsem jim na to něco napsat, ale se*u na ně! Dokážou poštvat proti vám tolik lidí že by ste se z toho pak zbláznili, znám to.. není to poprvý. Smazala jsem si je ze skypu,FB a i ICQ nechci snima mít nic společnýho. Dokážou člověka dostat až na úplný dno :(
Pane bože, proč musím psát tyhle nejtrapnější články o ničem.. nikoho nezajímají nikdo si je nečtě.
Přitom chci jenom tak málo... jednu jedinou spřízněnou dušičku který bych mohla na 100% věřit :(
Ach ne... to už je zas tolik hodin? Nechci do školy :'( A to se mám ještě učit literaturu, z který jsem minule dostala za 5.

No tak k té příjemnější části článku... v neděli 18.4. to byl měsíc.Wow.. vzpoměla jsem si na to přesně ve 20:30.. což byl čas kdy sme čekali na kluky z Marsu :) Chci zpátky na koncert... bylo to nejúžasnější! :) Právě poslouchám A Modern Myth.. nádherná to písnička, spojení Jaredova hlasu s houslemi je neodolatelná kombince. Áchjooo.. no nic jdu...

Loučím se s Vámi :(

I'm making reklam...

20. dubna 2010 v 20:05 >Me<
Dělám si reklamu na můj blog.. ->

Nikdo tam nechodí :D Teda krom mých pár spřátelených blogů, neumím to s blogem, proč na něj nikdo necodí? Hmm..?? Nemáte nějakou dobrou radu? xD Předem říkám že na soutěže a podobné ptákoviny se vám můžu vyprdnout :)
No nic pádim se učit... mějte se... a jukněte please a napiště co tam tak strašnýh chybí že nemá žádný návštěvníky xDD Thanx :)

It made me fatgirl!!!

13. dubna 2010 v 22:23 >Me<
Uff.. už mám za sebou odhlašování se ze sboru.
Přišla jsme za učitelkou ze sboru a ona na mě "Jojo Míšo, ty se jdeš odhlásit ze sboru". A vedle ní stála učitelka a říká "Cože? Prooč? Ty snad neumíš zpívat?" A hned "Nene, zpívá nádherně..".
Bože, jak já tyhle kecy nesnášim. Stejně to nemyslela vážně tak proč to říká..
Ráno se u nás málem došlo ke 3. světový! Matka zase začala stím že Matýsek chodí na sboreček jak se nestydí  že jsem neschopná a blbá... víte jak je hnusný když víte že to co milujete vám nejde a ještě to všechno podtrhne že vaše rodina vás bude ještě víc potápět! :(
Tohle je prostě věčný téma.
Juchůů už druhej den cvičím :D To je výkon vždycky jsem to flákala tak jednou týdně a vidím to že takhle by to mohlo jít každý den... pokud budu stíhat dělat školu. Dneska fakt super den, 4,5 z fyziky. To až se dozví máma zabije mě!!! V pátek píšem opravnou a ještě nedostanu aspoň 2 jsem totálně ..tam kde jsem momentálně teď!
Včera nebo předevčírem mi máma dala radu abych se přestala tolik stydět a abych byla víc průbojnější. Já nad tím furt přemýšlím jak mám začít abych to mohla nějak obrátit k lepšímu.. jak se stane z takovýho mega stydlína malej stydlín? Jak se stane z takový trubky průbojná holka??
Víteto někdo???!
K tomu bych potřebovala taky nějaký sebevědomí, ale to moje je milion kilometrů pod nulou.
Když to tak vemu tak za všechno může moje váha, kdybych měla o 10kg míň sebevědomí by se ke mě přiblížilo..
Jenže já jsem závislá na jídle. Nevím jestli se to dá tak nazvat ale něco na tom bude.
Stává se ze mě čím dál větší... tlusťoch!!! Při mých 1,58cm vážím .....bože, vždyť je to tak strašně moc!!!
Božínku, z tohohle nemůžu... je to photshoot z roku 1994. Takový lámač dívčích srdcí :D
Všechny fotky jsou tady...
No nic musím jít, ještě se musím naučit anglinu.
Tak se mějte krásně..

Loučí se s vámi (fat) Miškaa :)

Highway?? It's so abnormal.. :)

12. dubna 2010 v 19:19 >Me<
Já si nemůžu pomoct, prostě mi to příjde úchylný... řekla bych že asi proto protože tam hraje Jared :D Já teď poslední dobou furt čumim něco s Jaredem :D Ale u tohohle jsem se zasmála nejvíc :D A při pohledu na Jareda a ten jeho sladký úsměv mmm... <3 se mi zlepší nálada hned :D
No nic..
Dneska jsem myslela že se zbláznim, představa že budu psát z matiky to na co jsem chyběla a za boha to nemůžu pochopit mě bylo blbě už od rána... pak příjdu do třídy a tam na mě čuměj co mi zase je že jsem tak nepříjemná. Nejsem nepříjemná, jen jsem neměla náladu na přetvářku, ale stou jsem už sekla. Chovám se tak jak mi je! Sakra, bolí mě nesnesitelně hlava..! Jo dneska jsem se konečně odhodlala ke cvičení, sem zvědavá jak mi to vydrží, jsem jak sud tak snad nějako jo!!
Ode dneška nechodím na sbor. Už tam tedy chodí jen bratr, aspoň ho budou mít všichni ještě víc rádi.
Taky jsem si už vyslechla že na to seru a že mě to zas nebaví. Promiňte, ale koho by bavilo zpívat Pod dubem za dubem z pohádky Zubajda.. a něco.
A dalších 10 písniček z pohádek. Pane bože nejsem magor! Byla jsem z toho sboru nejstarší skoro, přede mnou ještě jsou dvě holky, ale ty jsou asi jenom o rok.
Připadala jsem si tam jak kokot mezi těma prvňákama, druhákama.. třeťákama!Já se prostě ve sboru necítím dobře... při vystoupení se neslyším, nevím jak zpívám, žádný zlepšení není, věnujou se tam jenom těm prckům a nám třem nejstarším vůbec ne, nás tam měli jenom jako pomoc pro ty smrady který stejně zpívat umí.Prostě pro ty co se chtějí naučit zpívat to není! A já se hlavně potřebuju naučit zpívat.
Stejně zas budu za tu nejhorší.. si ještě vyslechnu proč nechodím zpívat...
Ať si všichni trhnou nohou! Budu si dělat co chci!! (V tomhle ohledu :D)
A rozhodla jsem se že se naučím nějakou písničku myslím že to vypadá zatím na The Kill nebo A Beautiful Lie hrát na kytaru.Ale asi to vidim že ty písničky vemu sebou na kytaru, pochybuju že to zvládnu.  Dlouho jsme na ní netrénovala.. nj nebyl čas nestíháám... škola je s*ině! A učitelé ještě větší! Tímto zdravím naší fyzikářku!
Och matinka je z práce doma, jdu se jí zeptat jestli se ptala její kosmetičky na Lídu (učitelka na zpěv ke který jsem chodila,a u který bylo vidět zlepšení)! Prosíííííím řekni ať řekne že Lída bude mít čas...!!!
Nevíte někdo o někom kdo mě naučí zpívat? Fňuk...
No nic, jdu dělat věci do školy a kouknu se na Highway :D pro zlepšení nálady... jemu se nedá odolat.

Loučí se s vámi Miškaa :)

My dreams are so stupid...

10. dubna 2010 v 12:50 >Me<
Zabite mě někdo, ať se mi nezdají sny který mě pak stresují! :DD
Dneska se mi zdálo opět o Jaredovi, já nevím jak se mi ten kluk do tý hlavy dostal :D
Sami uznejte že toto není normální:

Se sestřenkou jsme jeli metrem k její sestře která bydlí v Praze.
Tak vystoupíme z metra a tam šílený davy lidí...
Já jsem tomu nevěnovala pozornost a dala jsem si sluchátka do uší. Sestřenka mi zaklepe na rameno, já si vyndám sluchátko a ona říká: "Prej že tu jsou 30STM, odjíždí do Vídně, proto je tu tolik lidí."
Když mi to řekla nechápala jsem! Davy čekali u vchodu, my jsme spěchali protože jsme měli vyvenčit psa který byl od rána zavřený v tom bytu protože sestřenky ségra byla v práci. Vzali jsme to tedy zkratkou po schodech... a najednou se mi zastavilo srdce, po schodech šel Jared a sám.
Šel proti mě a roztáhl ruce. Rozeběhla jsem se při čemž jsme stačila říct "Can I hug you?" a odpověď byla asi taková že jsem k němu přiběhla a objala ho, chytl mě a pevně k sobě přitiskl. Říkala jsem si pořád dokola "Oh my God, I not believe it!Oh God!!!!".
Po několika vteřinách jsme si svou velice zvláštní a ukoktanou angličtinou řekla o autogram..a jestli se semnou vyfotí.. on se mi podepsal.
Když už jsme stáli u sebe že se vyfotíme probudila jsem se...

Nejhorší prostě je že ty sny jsou jak živý! Zase jsem se probudila s naprosto úžasný pocitem že mám autogram a že mě Jared obejmul. 
To se mi snad ještě nestalo! Jediný co na tom snu byla pravda je to že 30STM 19.3. den po koncertě koncertovali ve Vídní. :D
No to je jedno :)
Chtěla jsem se zeptat ?někoho? jak si zvýšit návštěvnost blogu. Dělám na něm jak debil a přitom na něj nikdo nechodí. Vím chce to trpělovost, ale i ty třpytívý růžový blogy mají větší návštěvnost než já.... No nic.. dižtak koukněte ZDE :)
Tak to je asi všechno a můžu jít .. tak se mějte a příště až budu mít další nesmyslný sen dám vědět..

Loučí se s Vámí Miškaa x)

His eyes ...mmmm <3

6. dubna 2010 v 18:29 >Me<
Pořídila jsem si fotky z Highway xDD Příjedou mi rozkošné xDD Ale ta třetí to je taky něco xD Ach Jarede,Jarede...

mylifewithfob.blog.cz
mylifewithfob.blog.cz

Oh God...

6. dubna 2010 v 6:38 >Me<
Za co mě trestáš, před chvílí jsme vstala a musela jsme si jít udělat čaj, je mi nehorázně blbě!!!
Bolí mě břicho jak nevim co....!
Je pravda že jsme včera zvracela, ale to bylo fakt vyjímečně, nechci se k tomu zase vracet. Stačilo mi to ..
Ach ne za třičtvrtě hodiny zase do školy.. bože neee!!!
Tak si jdu ještě lehnout..

Loučí se svámi Miškaa :(

Love? Oh no!!!....

5. dubna 2010 v 12:20 >Me<
Áchjoo... chci zpátky do Prahy! Doma mě to neuvěřitelně štve,nebaví, a stresuje mě to tu..
Chci k nějakýmu doktorovi nebo psychologovi prostě někomu komu můžu něco říct! Zase na mě dopadá. Všechno to v sobě dusím. Vlastně já bych ani k nikomu nemohla protože bych mu stejně neřekla všechno...
Bože, proč nemůžu mít ty trapný problémy jako ostatní holky? Mám si vzít tohle triko nebo tenhle top? Mám si vzít minisukni nebo šaty? Mám rozmazanou řasenku? Mám si namalovat pusu leskem nebo rtěnkou??!
Ale jinak nemám nic proti těmto problémům! Jenom mě štve proč zrovná já?!!
Máma je na mě zase nasraná nevim co jsem jí zase udělala, každej z naší rodiny upředňostňuje bráchu protože ten se nestydí, je hodnej a když něco provede předem mu je odpuštěno! A když zlobí tak to jedině když ho Michala provukeje že?!
Bože..nesnášim když mi někdo říká Michalo! :)
Další "novinka" je že jsem se asi..to..no... zamilovala,což je průser. Nejhorší je že on by klidně mohl být i můj táta!!! Ach ne.. to je hnus toto... nechápu se! S klukama je to asi tak že když se mi nějaký řekněme.. líbí tak VŽDYCKY je buď starší,je zadaný,žije přes několik tisíc kilometrů odtud.. ano tenhle splňuje všechny kritéria :) Asi si půjdu něco udělat! Jdu si pustit The Kill.
Včera jsem koukala na Reqiem za sen můžu vám říct že na to že takovýhle filmy nemám ráda se mi i líbil, i když bych to nazvala takový menší psycho. U konce se mi chtělo chvílema i brečet (jsem až moc přecitlivělá).
No a když bylo asi 11hodin nechtělo se mi ještě spát tak jsem si ještě pustila Highway, ano, další film a Jaredem. Bože, to je taková správná blbost xDD
Ovšem Jared mmm... ten se zase předvedl, nejradši bych ho snědla :D Takže jsem akorát mohla jen závidět Selmě Blair :D:D No a šla jsem spát asi ve 2.
Tyjo.. a zdál se mi nehorázně nechutnej, ale úžasnej sen xDD Když jsem se probudila musela jsem se smát.
Zdálo se mi že kousek od našeho baráku byl koncert 30 Seconds To Mars. Chytla jsem místo úplně vepředu skoro až u Jareda xDD (to nic už mě z toho pořádně hrabe)
A ten si mě všimnul a pořád se na mě nenápadně koukal... byla jsem z toho úplně vedle. A velice zajímavý bylo že jsem z toho koncertu asi 3x odešla a pak jsme zase rychle spěchala na svoje místo vepředu vedle Jareda v domění že to nestihnu.
Pak jsem se probudila.. a vím že jsem rychle usnula a pokračovala ve snu :D
Byli jsme a teď pozor, s Jaredem v nějaký hale a leželi na dece xDDD Povídali jsme si, on řekl ať mu dám svoje telefoní číslo a on ho dal mě. Pak to pokračovalo dál, ale to už jsi zas tak moc dobře nepamatuju xDDD radši.. Ale ten sen byl jako živej!Fakt že jo..po probuzení jsme měla takovou radost že mám telefoní číslo na Jareda :D prostě jsem magor no :D!
Kristova noho mě se zdají takový hovadiny xDD
Myslím že k tomuhle snu pomohla jedna scéna z Highway :DD
No jo no.... byl to opět jenom sen ...
No nic.. budu končit, bolí mě strašně hlava a při představě že se jde zítra do školy mě bolí i žaludek.
Jdu si pustit něco na uklidnění třeba Kings Of Qeens od kluků z Marsu :)
Tak se mějte hezky..

Loučí se svámi zasněná Miškaa xD

Again in Prague...

2. dubna 2010 v 13:43 >Me<
Zdravím,
Od včerejška jsem v Praze... juchůůů.. Nějako se mi tu zalíbilo.. ten městský ruch mi dělá dobře :)
Jediná co mi tu schází je můj notebook s mými věcmi které přidávám na blog :D
Začala jsem asi před 3týdny s novým blogem!!! a začalo mě to bavit jako když jsem začla s úplně prvním blogem. :D Takže nastala další závistlost xD
Sedím se sestřenkou v práci... pracuje pro Okamuru. :) Pěkná to tu kancelář. Už jsem udělala výpis katalogů 2010 a doufám že mě ještě zaměstnají jinak se tady ukoušu nudou.
Jinak všechno v naprostém pořádku :D Akorát jsem hrozně ospalá! Vstávala jsem v 06:30! To je na mě docela dobrej výkon... ale zítra budeme vstávat už v 05:30, jedeme s Lili (dogou) na výstavu xD By mě zajímalo jestli se umístíme. A zítra jedu zase domů.. áchjoo mě se nechce... mě se tu líííbíííí :D:D
No nic budu končit.... :) Tak se mějte ...

Loučí se s Vámi Miškaa... :)