Únor 2010

Nahrávka ze sanitky je podvod..

27. února 2010 v 22:10 >Michael Jackson<
Na internetu se objevila nahrávka ze sanitky, kdy medici mluví o tom, že je Michael mrtvý a přemýšlejí co dál. Brian Humphrey, vedoucí záchranářského sboru v Los Angeles ale popřel, že by byla nahrávka pravá. "Není to hlas člověka, který by u nás pracoval." Mezitím Brian Oxman, právník Joe Jacksona, potvrdil, že fotka Michaela ze sanitky, která ovládla médie bezprostředně po jeho smrti, je také podvod.

Joy and disillusion ... :'(

26. února 2010 v 22:28 >Me<
Jsem zpět z hor, sranda byla velkááá...!!!
Lyžovat umim, sice mě bolej kolena jak něco.. na obou nohách nejmíň 3 modřiny, ale jinak supeer!
Ani se mi nechtělo domů.. ovšem dnes přijel ON! Trošičku trapárna, ale u mě to jinak nejde...
Zítra jede naše velkolepá rodinka takže mamka a brácha do kina! A naše kterénská maminka zařídila to.. že do kina snáma pojedou ty její káámoši! :'(
Já se taak těšila :'( Tyvole to je jak horor toto..!!!!!!!!!!!
Ona mě táák neskutečně nasrala tim že jedou i oni až je mi z toho do breku.. ale já se na to můžu vys*at! Nikam nepojedu .. komu bych tam bych tam chyběla? Noo?? Komu asi? Aby si mě mohli zase dobírat jaká jsem.... a sedět tam někde jak s prominutim p*ča sama, jako vždy že!?!
Ach..já jsem táááák ubohá :(
Proč mě to tak štve.. když ON zas bude mít řeč se všema krom mě :'(
Ani nevim proč mě to štve, ale štve! A hodně!!!!
Před tim než jsme jeli na hory mi jeden kluk ze třídy řekl že mě hrozně miluje, a vedli jsme dlooouhou debatu.. hm..dopadlo to tak jako vždy řekla jsem mu že prostě ne!
On je fajn, ale já ho budu vždycky brát jenom jako kámoše...
Tyyjo.. předem se omlouvám ale dneska jsem nějaká rozvášnilá..a až moc citlivá!
Áchjooo :'( to zas bude zejtra trapárna :( Já nechci jet kvůli tomu že pojede asi dalších 15 lidí, ale zase tam chci jet protože tam bude ON :'( Bože to je trapácký dylema, proč to vůbec musim řešit... nejsem normální!
Mám strach ... ale nevim přesně z čeho. Pár věcí by se tu našlo tojo! Ale z toho mám právě hroznej strach!!! Ach ne.. zase píšu nesmyslný věty...
Mám tak hroznej vztek na mámu že nevim jestli mám dřív nadávat nebo brečet!!!! Kdyby věděla.
No nic, budu radši končit. Buďto se kouknu na nějakej film, nebo budu poslouchta The Story a Was It Dreams dokola, nebo spát a nebo přemýšlet jak to dopadne zejtra..
Tak se mějtee....

Loučí se s vámí Vaše trapnáá Miškaa.. x(

Quarrels,Love,CONCERT,shock....!

21. února 2010 v 21:31 >Me<
Nojo ten nadpis se mi líbí, hlavně to co je velkym xD
Ok, dobře nechtěla jsem to znova psát ,ale nedá mi to! Jedu na konceert!!!! Na 30STM!!!! Sem po dlouhý době šťastná jak blecha!!!!! x)
Bude to bomba, sice jede i madr, ale ta si sebou bere kamarádku takže bude pokoj a my se setřenkou a ..(panem dokonalým) ano, zřejmě jsem zamilovaná,ale nikde to nesmím říct protože tomu se zamilovat snad nedá říct, no budeme tomu říkat v mém případě průser. x)
Pojedem vlakem ve čtvrtek (18.3) a pojedeme domů asi v sobotu, cože 2 dny sním?och... xD
Lidi já se tááák těšíím! Víte že Jaredovi bude za dva roky 40??? =O Chápete to?
Docela mě to šokovalo, tipovala jsem mu tak 28, vypadá úžasně! Ale doufám že se na koncert v ČR oholí, nelíbí se mi když má vousy xD Takže Jarede, ohol se! xD
Všechny jsem už předem upozornila že tam chci být v 17:30 nebo ještě dřív! Já chci být prostě v první řadě, chci z toho něco mít! Minule když jsem byla na Avril tak sem stála celou dobu na špičkách pak jsem den nemohla chodit ....a stejně sem nic neviděla!
No...jinak škola stojí za nic.. posledních 14dní je tam dusno jako kdyby byli venku 40°C, přitom tam je sněhu tři řitě.
Holky se tam furt dohadujou děs, fakt děs.. nevim co furt řešej. Každý má něco, ale že i ony mají nějaký chyby je nezajímá, ale hlavně že je má ta druhá,třetí čtvrtá..!
No nic!
Jinak další šok přišel o tom že Fall Out Boy pravděpodobně končí! Fuck!!!!
Hmmm.... budeme doufat že kluci dostanou rozum x)
Dneska jsem byla s mamkou uklízet, a od tý doby což je asi tak od 14:00 sem u notebooku, teda ale s přestávkama jo.. byla jsem hoďku a něco u tety dohodnout se na hory. Ano, Michaelka vytáhne p*del z domova (konečně)! A bude se učit lyžovat (konečně)! Tak to bude sranda.
Slyšeli ste už tuhle písničku od 30 Second To Mars? -> The Story <- , sice je ze starýho alba A Beautiful Lie, ale už jí poslouchám asi po 90tý a hrozně se mi líbí. Hezky se u ní člověk vybrečí..když potřebuje.
Joo! A před asi 14 dny mi přišlo dvoj DVD This Is It! Achjoo..ani nevim proč se mi ten filmo-dokument tak strašně líbí.. když je konec tak už se těším co bude dál... co novýh si Michael připravý hmm.... ale zřejmě se budu těšit jenom po konci toho filmu!
V teďkon v pátek (19.2.) jsem jela nenápadně s mamkou do práce, protože každej pátek tam ON příjde na čeká na mamku, nevim proč..
Vypadalo to ze začátku tak nevině, ale pak se z toho vyklubala bitka s Valentýnskejma srdíčkama co tam ještě měli z Valentýna. xD A taky sme tam sebou oba pořádně praštili na tý trapně tvrdý podlaze! Au koleno mě bolelo ještě ráno.
Ale pak sme tam stejně včera ještě jeli, a brácha ten debil kopl do balonu na kterym sem seděla a nee že bych padala na druhý koleno musela jsem spadnout na to bolavý.
Áchjooo.... nuda..asi si jdu pustit The Story, a budu to chudákovi Jaredovi kazit mím trapáckým jakoby 'zpěvem', This Is The Story Of My Life....a tak dále a tak dále..
No nic budu končit nevim co psát, udělala jsem si kafe takže to tu vidim na hodně dlouho xD
Tak se mějte krásně...

Loučí se s Vámi Vaše zapomenutá Miškaa x)

Happy Birthday Blanket!!!

21. února 2010 v 15:36 >Michael Jackson<
Dneska slaví 8. narozeniny nejmladší syn Michaela, Prince Michael II. alias Blanket.
Přeju Všechno nejlepší!!! <3

Will.i.am: "Nevydám Michaelove skladby"!

21. února 2010 v 14:59
Will.i.am (BEP) v rozhovore pre Wall Street Journal povedal, že sa nechystá vydať ani jednu zo šiestich skladieb, na ktorých pracoval s Michaelom Jacksonom. Nepovažuje totiž za správne vydať nedokončený materiál a zarábať na Michaelovom odchode. V novej verzii We Are the World 25 for Haiti, Will.i.am doplnil rapovú pasáž, v ktorej "vychádzal z toho, čo by asi chcel povedať Michael".

Usher promluvil o Michaelovi...

21. února 2010 v 14:57 >Michael Jackson<
Usher promluvil v rádiu v Miami o svém vztahu k Michaelovi. "Není mnoho umělců, kteří by mohli říci, že nebyli Michaelem nějakým způsobem inspirování. Minulý rok svět utrpěl velikou ztrátu největšího baviče, který kdy žil. Měl jsem tu čest mu vzdát hold na jeho pohřbu. To bylo samozřejně velmi těžké, protože ta píseň naprosto odrážela realitu. Michael byl mladý, pro všechny to byl neuvěřitelný šok. Odešel příliš brzy a já věřím, že je na lepším místě. Když jsme zpívali Earth song na Grammy, cítil jsem, že by to měli všichni slyšet. To je přesně to, co chtěl Michael pro naši planetu. Moc ho postrádám a do konce mého života budu bavit lidi tak jak mě to naučil."

Joe Jackson: Michaela vidím v jeho dětech....

19. února 2010 v 21:23 >Michael Jackson<
Otec Michaela Jacksona, Joseph Jackson, se vyjádřil o dětech Michaela jako o jeho kopiích. "Vidím v nich mnoho z mého syna. Jsou silní jako on." Přítelkyně rodiny Kathy Hilton řekla časopisu People, že děti si užívají svého dětství, tak jak by chtěl Michael. "Chodí do knihovny, na hodiny karate, na výlety, každou sobotu do kostela s babičkou. Jsou velmi statečné a drží se dobře."

Joseph Jackson v minulém týdnu podal žalobu k soudu ohledně posmrtných fotek Michaela, na kterých byl intubován vyfocen v sanitce. Joseph žádá kompenzaci a chce, aby se takto nenarušovalo soukromí rodiny.

Fanoušci z celého světa chodí za Michaelem na hřbitov...

19. února 2010 v 21:20 >Michael Jackson<
Spousta fanoušků z celého světa cestuje za Michaelem na hřbitov. S blížícím se svátkem svatého Valentýna chodí fanoušci na hřbitov Forest Lawn a před mauzoleem pokládají pro Michaela valentýnky. Leží jich tam už přes 200 a jejich počet se každým dnem zvyšuje.
Začínám šetřit na letenku, stejně tam jednou pojedu a zapálit mu svíčku. <3

Senioři tančí Billie Jean..

19. února 2010 v 21:18 >Michael Jackson<
Lidé v každém věku mají rádi Michaela! Tři senioři v kalifornském domově důchodců se rozhodli ukázat svou lásku k Michaelovi tancem. Bert Carroll (81), Frank Tripoli (77) and Kurt Bourhenne (71) si připravili vystoupení na Billie Jean, které se stalo velkým hitem na youtube. Doufají, že se se svým vystoupením dostanou do televize a v současnosti připravují choreografii na Thriller.

I'm here.....!!!!

19. února 2010 v 21:16 >Me<
Lidi kdybyste věděli jak jsem šťastná že jsem zpět :D
Notebook se mi pos..., a když po 14 dnech byl opravenej tak se rozbili prohlížeče takže internet kápo!
Celkem jsem si docela odvykla, ale snad si zase zvyknu :D
Noo... vysvětčení dopadlo na mě dobře byli dvě dvojky.. druhý pololetí to bude hoorší!
A jinak všechno při starym krom toho že naše třídní "hvězdy" nebudu jmenovat se rozhádali a je tam pěkný dusno. Ale co já si dám sluchátka do uší a jsem jinde..
A nesmím zapomenout JEDU NA 30 SECOND TO MARS!!!!!! Ale už na 100%!!! Já jsem tak šťastnááá už aby bylo 18.3.!!!!!!
Jinak si sem přidám nějaký věcičky ohledně Majklíka a půjdu si něco dělat na netu.
Zítra jedu na oslavu k bábrdli, má svátek.
Tak se budu snažit co nejdřív napsat sem něco, tak se mějtee...

Loučí se s vami Vaše navrácená Miškaa