Leden 2010

No comment...

22. ledna 2010 v 21:36 >Me<
Proč se mi všechno boří pod rukama? To je hrozný, už mě to přestává bavit...!
Má dieta nezabírá nevím už co dál, nejspíš jsem se zamilovala.. áchjoo!
Jinak celkem nic novýho.
V neděli jsem měla jet na lyžák, ale kvůli rovnátkám nemůžu, ale co aspoň bude ulejvárna..
Takže to máme v pondělí rovnátka a nákupy, sice nevim co se bude kupovat protože se do ničeho nenarvu, ale to je jednoo.. potoom v úterý mě bude bolet huba tak možnáá budu doma, a ve středu a ve čtvrtek půjdu do školy, tyjo taky se tak děsně těšíte na vysvětčení? Já ani ne, jestli si mě s někym nespletli tak budu mít asi vysnamenání, což by znamenalo že mě ta babizna na matiku dala 2 ááá co se stalo?Že by se nade mnou slitovala?? To je hoodně podezřelý, hoodně!
No jinak mám na víkend hlídat Jumba, to je třídní křeček, nějakej debil možná někdo ze třídy možná někdo jinej ho jeden den hodil do koše pak ho na dva dny schoval a dneska ho vrátil, chudák křečík, a dneska ty slepice který si ho pořídili a prohlásili že je to třídní křeček, tak se dohadovali kdo si ho veme protože nikdo náádle nemohl.
Tak sem ho vzala já .. mám ho v pokoji, ale asi ho hodim dolů do místnosti s morčatama až bude večer hrabat ještě že je v malý bedýnce kdyby byl v kleci tak by běhal v kolečku který ke všemu ještě vrže.
Noo jinak mám novou kytaru, je fakt super, má úžasnej zvuk hlavně s porovnáním stou kterou sem měla to teď, a užší krk, taky výhoda, a taky má v sobě zabudovanou ladičku a jsou k tomu kabeli na připojení k těm bedničkám nebo ke compu, akorát k notebooku mě to nejde :(
Ach tenhle čtvrtek jsem si zadělala na menší trapas, akorát jsem to uhlídala, ve čtvrtek máme tělák a čekáme před šatnama na učitelku, a stála jsem tam s jednou holkou Katkou, a kolem prošel On s velkym "O"!!! Aaa ten den jsem ho viděla asi 20x bože, to bylo něco :D
A tak tam jen stojíme, a on se zrovna koukal ze šatny a já nevím kde se to vemě vzalo a řekla jsem"bože ten je tak k sežrání", a Katka jenom "Coože?Říkala jsi něco?" Uff neslyšela mě :D Já se stejně chovám podivně, vykládám tady nezáživnou story stím jak kolem mě prošel Majk, no prostě mi z toho začíná hrabat a to všechn mi pořádně leze na mozek.
No niiic, budu končit a půjdu si asi číst .. nebo poslouchat? No ještě uvidim podlě možností abych zase nepřekážela dědečkovi :(
Tak se mějte a užívejte víkend :D

Loučí se s vami Vaše trapná Miškaa :)

Kostýmy pre This Is It od Zaldyho

22. ledna 2010 v 21:15 >Michael Jackson<
V rozhovore pre Business of Fashion, módny návrhár Zaldy hovoril o prípravách kostýmov pre Michaela Jacksona: "Keď ma prvýkrát oslovili, povedali, že "chcú Michaela prerobiť". A ja som si hneď pomyslel, že Michael to nepotrebuje a už vôbec nie teraz. Je jedným z tých, ktorí vytvorili svoj osobný štýl a symboly, ktoré sú priamo viazané na kultové piesne. Jeho vzhlad nepotreboval ráznu zmenu - potreboval len nabrať dnešný výraz. Nikto nechce vidieť sako k Thrilleru, ktoré by nebolo červeno-čierne. Ludia chceli vidiet všetky tie kultové kostýmy s nádychom súčasnosti. A v tom spočíval môj prístup - staval som na tom, čo poznáme a pridal som viac technológie a nové techniky, ktoré Michael nikdy predtým nepoužil".

Janet o svém životě po smrti Michaela ..

22. ledna 2010 v 21:11 >Michael Jackson<
V rozhovoru pro Gotham Magazine vyjádřila Janet své pocity ohledně jejího života po smrti Michaela. Řekla, že se cítí téměř sobecky, že si svůj život užívá. "Když vám lidé říkají, že život jde dál, je to pravda. Nemůžete přestat žít svůj život. Ten fakt se prostě stane součástí vás a vy jdete dál. Někdy se cítím sobecky, když si užívám svou práci. Musím jít dál. Jsou samozřejmě dny, kdy je to těžší než obvykle." Janet v současné době připravuje nové album a také autobiografickou knihu.

Klipy z This is it Blu-ray DVD

17. ledna 2010 v 14:23 >Michael Jackson<

Myslela jsem si že si to koupim, ale četla jsem že to jde přehrát jenom na playstationu.. :(

I'm ?amorous?...

13. ledna 2010 v 18:59 >Me<
Stalo se něco příšernýho!Hroznýho, nejhoršího!!!!
Asi jsem se za..mi..lovala ,ach jak já to sloveso nesnáším!
Bože, nevim co mám dělat. Jsem v koncích!
Vždyť je to kluk který mě zná jenom z facebooku a jinak neví kdo sem, párkrát mě viděl ve škole, toď vše...
Sakraa, já přece nemůžu být zam.... vždyť to nejde to prostě není možnýý, áchjoo
Koupila jsem si po dloouhý době ten "holčičí" časopis Top Dívka, popravdě tyhle časopisy o radách holek nesnášim, ale titulek mi nedal.
Jak poznám že jsem zamilovaná?! Né, že bych těmhle blbostem věřila, ale podle všeho mě vyšlo že jsem, prej až po uši :D to mě pobavilo. Akorát mám podezření že asi fakt sem =O
Proč to vlastně řešiim?
Protože mi to prostě nedá :D Nemám komu to říct, nevim co mám dělat nikdo mi neporadí protože sem to nikomu neřekla.
Když on je tak ..... úžasnej! A to je právě to, on je tak úžasnej a tak u jeho lavice stojej kilometry dlouhý řady hezkejch holek.
Musim to vzdát, protože šance je pod nulou a akorát se kvůli tomu budu stresovat.
Sem v řiti, ale totálně! Áchjoooo....
Klid, hlavně to chce klid. Ale jak můžu bejt klidná když je to zrovna ON!(?) On kterýho jsem nesnášela protože je blonďák, o kterym jsem si řikala co na něm ty holky viděj.
Ale vždyť on se líbí i mímu bráchovi, on kterýho jsem potkala u zubařky když tam seděl sám a já s půlkou rodiny, tehdy jsem na to kašlala, ale co bych teď za to dala! Samozřejmě bez tý rodiny ;)
Tyjo já jsem takovej magor!!! Já se tak nesnáším jsem fakt na hlavu.
Místo toho abych se šla učit tady básnim o klukovi kterýho mít je snad nad lidský síli, jooo bejt tak o 10kilo lehčí, bejt tak po 100ti plastikách protože by jich 50 nestačilo a mít nějaký sebevědomí tak pak bych začala uvažovat o tom že by z toho mohlo něco bejt :)
No nic budu končit, aspoň jsem si malililililililinkato ulevila :)
Tak se mějte a všem kdo zítra píšou taky kupu písemek ať to dobře dopadnee :)

Loučí se s Vámí za....... Miškaa x)

Taj Jackson o Michaelovi...

12. ledna 2010 v 19:04 >Michael Jackson<
Michaelův synovec Taj poslal na svoji webovou stránku vzpomínku na Michaela:

"A po tomhle budeme dělat filmy - to je to poslední, co mi strýc Michael řekl. Bylo to na konci rodinného dne v indické restauraci v Beverly Hills. Když jsem se loučil, Michaela jsem objal a řekl mu, že ho mám rád, a že jsem pyšný na to, že je můj strýc. Také jsem mu řekl, že se uvidíme brzo, protože jsem plánoval odjet do Londýna na jeho show. On mi řekl, že mě miluje více a pak se na mě vážně zadíval a řekl - po tomto budeme dělat filmy. Víte, kromě hudby měl ještě jednu vášeň a to byl film. Chtěl režírovat. Plánovali jsme, že budeme spolu režírovat nějaký film. A to je přesně to, co jsem na něm miloval. Vedle něj jste měli pocit, že opravdu můžete dosáhnout všeho. Donutil vás se takto cítit, protože on sám byl velkou inspirací. Od té doby, co je pry, mám v sobě obrovskou díru, která nemůže být zaplněná ničím jiným. Jediná věc, která mi pomáhá, je vědomí, že dělám to, co by chtěl on abych dělal, co mě učil, a co jsem mu slíbil. A to jsou filmy. A proto je pro mě můj nynější projekt Code Z tak důležitý. Děkuji všem, kdo mi pomohli tento slib mému strýci splnit."

Design...

12. ledna 2010 v 19:02
Takže u mě proběhnul malinký pokus o nový design, i když už ho tady necelý týden oznamuji to až teď :) Snad není zas tak hrozný :D

School is idiocy ...!!!

11. ledna 2010 v 16:55 >Me<
To je takovej hnus! Už mě to leze krkem,ušima,nosníma dírkama,očima všude! Nestíhám, nezvládám, nepobírám.
Bože, a to sem zatim na základce. Co budu dělat pak?! Nic, protože s mejma známkama mě vemou leda tak na prodavačku, no vlastně to ne, nechtěla jsem urazit žádnou prodavačku, jenom mě nenapadlo rychle co.
Vyoadá to že z matiky budu mít za 3, měla jsem to mezi, ale teď je to jasný proč? Protože sem tejden chyběla a myslíte že by mě to učitelka vysvětlila? Když jsem šla na doučování řekla mi ať si vypočítám pár příkladů doma a jestli bych to nepochopila mám přijít ještě jednou.
A k čemu mě bude pár příkladů když nevim vůbec co stim! A stejně druhej den sme psali písemku na tu látku, bylo mi to k prdu.
Dostala jsem za 5, a učitelka na mě byla ještě naštvaná. Baba jedna! :(
Pak sem si napsala ještě jednu, ale z tý jsem dostala 2, stejně mi to nepomohlo, ale aspoň něco že?!
24.1. sem měla jet na lyžák. A proč jsem napsala 'měla jsem'?
Protože 25.1. jdu na dolní rovnátka. Tyjoo to mě taak štvee! Naučila bych se pořádně lyžovat a byla by snad i sranda, i když teda nevim no... ten jeden člověk nejede tak co :)
Tak budu tvrdnou ve škole, fuj!
Já tam nechci, každej den píšem písemky který nezvládnu na 100%. Minulej tejden sme četli na známky z angliny,dostala jsem1-,2 já vím že jsem se zhoršila sem v první skupině mezi nejlepšíma, ale nezvládám to, nemám na to, učitelka nám furt nadává že se neučíme, ale jak to mám zvládat? Jsem debil na jazyky a ktomu ještě němčina u který umim napočítat tak do 10ti.
Áchjoo.. šiklo by se mi tak den volno na to abych si to všechno připravila :)
Tak a nebudu to řešit akorát mě to nervuje.
Joo a v pondělí po prázdninách to byloo 4.1., jsem šla ze školy a Mike mě pozdraviiil :D ježiš já bych se v tý chvíli neviděla, červená až na prdeli a zamumlala ahoj, ale mě rozhodně mě neslyšel a nerozuměl :D jeej to byl trapas! Ale co, aspoň mě zpříjemnil zbytek dne. Protože sem musela zase domů...
Je normální že k smrti nesnášim jednoho člena rodiny? Je to děda!
Ježiš, jak on mě dokážě nas..štvat to je neskutečný! Ale nejlepší na tom je to že on pociťuje to samí ke mě, všechno mu na mě vadí! Všechno co udělám dělám špatně! Jako například chodim pozdě spát,nedělám žádnej sport,sem na notebooku,nechodim ven,nemám kamarády.. a můžu pokračovat do áleluja! Bože já ho tak nesnášim! Je to akorát agresivní ožrala kterej je denně pod vlivem,furt na něco nadává, ve všem musí mít pravdu, nezajímá ho ničí názor.
Štve mě to že nemůžu mít "normální" rodinu kde se každej má rád. Proč musim bejt vždycky tak náročná a chtít jen tuhle jednu debilní věc!?
Hmm.... no to je jedno.. stejně stim nic nevyřeším jen patlat písmenkama.
No niic.. jdu se učit :-!, hroozně se mi chce, ale musim nechci mít trojky na vysvětčení... vysvětčení který se blíží!
Tak se mějte hezky a taky to ve škole přežijte..

Loučím se s Vámi.. :)

Hlasujte pro Česko v anketě o zemi, která nejvíce miluje Michaela...

11. ledna 2010 v 16:53 >Michael Jackson<
Česká republika je zatím na čtvrtém místě a hlasuje se ještě 21 dní! Hlasovat můžete každých 20 minut.
HLASUJTE ZDE.

Michael spolupracoval s Lady Gaga...

7. ledna 2010 v 16:07 >Michael Jackson<
Travis Payne se rozpovídal o tom, koho plánovali s Michaelem pozvat jako hosty na koncerty This is it. "Dal jsem mu krátký seznam osobností, které by mohly přijít na koncerty a Michael se vším souhlasil. Samozřejmě jsem navrhoval Janet, pak Whitney Houston, Diana Ross, Mariah Carey. Také jsme mluvili o Missy Elliot, Justinovi, Celine Dion... Pak jsem se ho zeptal, jestli by on nechtěl, aby někdo speciální přišel. On na to: Lady Gaga. Sežeň ji, je dobrá."

Lenny Krevitz o Another Day....

6. ledna 2010 v 18:11 >Michael Jackson<
"Rád bych řekl něco k písni Michaela Jacksona Another day. Píseň se dostala na internet, ale já ji nevypustil." Lenny říká, že píseň není hotová. "Nevím, kdo to vypustil a z jakého důvodu. Na této písni jsem spolupracoval s Michaelem a také jsem ji produkoval. Píseň jsem napsal a také hrál na všechny nástroje. Byl to jeden z nejúžasnějších hudebních zážitků, které jsem měl. Dva lidé pracující spolu, kteří se navzájem respektovali a milovali hudbu. Rád bych, aby fanoušci Michaela slyšeli celou píseň, tak, jak jsme to Michael a já plánovali. Vrátím se k vám, až budu sám vědět více."

Fakta o Michaelovi..

3. ledna 2010 v 21:05
Tady jsou odpovědi na nejčastější otázky:

Osobní údaje:
Jméno: Michael Joseph Jackson
Datum narození: 29. 8. 1958
Místo narození: Gary, Indiana (USA)
Znamení: Panna, ascendent v blížencích
Národnost: Američan
Oči: tmavě hnědé
Vlasy: černé
Výška: 5'10" / 177 cm
Velikost bot: 81/42
Stav: rozvedený

Michael Jackson ft. Lenny Kravitz ..

3. ledna 2010 v 13:28 >Michael Jackson<
Na netu se objevila malý uryvek písně Michaela a Lennyho Krevitze, s názvem Another Day.
Je to fak bomba! Poslechněte si jí TADY!!!


Two boys?... Oh, NO!!!

2. ledna 2010 v 23:58 >Me<
Takžee abych nezapoměla tak Všem přeju hodně zdraví,štěstí do roku 2010.
Sice mám dva dny zpoždění ale to snad neva.
Silvestra jsme řádně oslavili. A já dokonce tancovala! Ale bacha!!! Byl to nejlepší Silvestr protože jsme od 11:00 2009 až do 05:00 2010 hráli Michaela :D a díky Michaelovi protože ten nás všechny roztančil :D
Nesla jsem to nějako špatně, ani nevím proč vždyť je to jen začátek novýho roku.
Hm.... asi tím že sem si vybavila co se za ten blbej rok 2009 stalo, co jsem prožila a tak dál. Docela dost slavných lidí zemřelo, ano samozřejmě tím narážim i na Michaela :( .A třeba další Patrick Swayze,Brittany Murphyová ,ale i české jako Milena Dvorská, Waledmar Matuška ....
Bylo mi docela mizerně, a když začala hrát píseň Man In The Mirror trochu sem se nechala unést a slzy byly na světě.
No a včera jelikož tam po nás zbyl bordel, šli tam uklízet, ale z toho uklízení se vyvinula další řekněme párty x)
Přišla jsem tam a málem sem se skácela, přesně přede mnou seděl Radek. Pro upřesnění je to syn mamčiný kámošky z práce, je o pár měsíců starší což je velmi dobré protože kluci kteří se mi "líbili" byli vždycky mladší nebo starší o několik let, ano třeba jako Stumpy :)
Tenhle je akoráát :) hmm.. je celkem i hezkej, a pozor to se jen tak nevidí má gentlemanské sklony xD Když si šel pro pití zeptal se mě jestli nechci taky, pak mi podal bundu měla jsem i malililililinkatej pocit že bych se mu mohla líbit. Ale to byla to zas na 100% moje naivita + další moje debilní vlastnosti. Zeptal se mě jen tak že mě viděl tam sedět, a bundu mi určitě podal protože byla položená na jeho bundě a stejně, má holku. Áchjoo no nic. A stejně komu by se líbila tlustá,blbá,ošklivá,nevtipná....,a naivní holka, prostě holka jako já? Pochybuju že někomu!
Bože, to snad nee,mluvim co se nelíbí kluků,o gentlemanovi, básnim tady o klukovi vždyť jsem si to zakázala, to přece nesmíím! To snad znamená jen jedno a to nejhorší. =O
Ne! Neznamená to nic, tak a tečka.
Noo on i Mike by stál za hřích :D je asi o dva roky starší ,ale zase ho znám jenom tak že projde okolo naší třídy, ale je fakt nádhernej :) ale je celkem hodně žádanej u holek pche.. to se dalo čekat když je tak krásnej. xP
To snad nee, to už je druhej kluk o kterym jsem udělala menší zápis :) Dva kluci?To snad nee!!!
Asi se ze mě už stává taky ta slepice co se řeší jenom kluky. Tímto jsem nechtěla urazit žádnou ze slepic! Ale normálně dneska se mi zdál sen kde byl Mike a já. Och, radši to nechtějte ani slyšet. Ale on je na takovýhle sny úplně stvořenej xD Ale třeba Radek ten třeba má rád i Michaela zato vsadila bych se že Mike je jeden z těch kterým je Michael k smíchu.
No niic, tak jsem vyplýtvala pár zbytečných slov o dvou klukách o kterých se mi může jenom zdát.
Budu končit nebo se rozepíšu ještě víc a to bych se pak mohla korunovat na královnu všech slepic xD
Tyjo a zejtra neděle, a do školy je mi z toho blbě když si to představim x'( nesnášim to tam.Kdyby mi šlo aspoň učení ale já jsem úplně blbá! V angličině jsem patřila mezi ty nejlepší a proto mě dali do nejlepší skupiny, počítala jsem stím že se budu muset víc učit, ale já to prostě nezvládám nejde mi to. Už kvůli tomuhle tam nechci.Njn bude se to muset nějako přežít.
Jdu, hrát,spát a nebo si číst ještě uvidim tak se mějte..

Slepice= děvče, zajímající se jen o hochy

Loučí se svámí Vaše Miškaa ko-ko-dák :)

Michael je nejprodávanějším umělcem roku 2009

2. ledna 2010 v 23:17 >Michael Jackson<
Michael Jackson si může připsat další rekordy. Stal se nejprodávanějším umělcem roku 2009. Prodejnost všech jeho alb dosáhla výše 29 miliónů kopií po celém světě. V prodejnosti alb se Michael v žebříčku umístil takto:

#5 Thriller: 4 milióny kopií
#6 Number Ones: 3,6 mil.
#11 This Is It: 3,1 mil.
#13 The Essential: 2,9 mil.
#19 King Of Pop: 2 mil.
#20 Bad: 2 mil.
#24 Dangerous: 1,7 mil.
#25 Off The Wall: 1,7 mil.

Michael je první umělec, který má 6 alb v top20 prodejnosti alb po celém světě, a 8 alb prodejnosti top25.

Je nejprodávanějším umělcem v USA a jeho Number ones je v USA na 3. místě nejprodávanějších alb.

Michael také kraluje internetovému obchodu. Je nejprodávanějším umělcem na itunes a na jiných serverech prodávajících muziku.

Michael se stal nejrychleji stahovaným umělcem - lidé si za jeden týden stáhli přes milión placených mp3.

This is it se stalo prvním dokumentem v historii, který dosáhl první příčky sledovanosti filmů po celém světě, a taktéž vydělal nejvíce peněz ze všech dokumentů a koncertů.
source