Prosinec 2009

Tabescence ......

25. prosince 2009 v 12:39 >Me<
No.. a je po om dlouho očekávaném dnu.
Dárky jsou super, dostala jsem dvě trika s ksichtem, dvě mikiny,knížečku xD,kosmetiku a hlavně úplně mega super tašku. Konečně mám pořádnou tašku.
Včera jsem měla poslední svátkový den xD nehorázně sem se naštvala ráno když jsme zjistila že si nemůžu vzít svoje černý úzký kalhoty x( no pročpak asi.... ať žije cukroví že.
Ale nee, ode dneška držím dietu! Zmenším porce na minimum, a nebo ještě líp budu jíst jen ovoce a zeleninu.
Jéé zapoměla bych se podělit o svou radost že vyhrál Chodúr, nějako sem to zapoměla sem napsat, no tak sem to sem napsala s malým spožděním no..
Tak já už půjdu nevim co dělat.. třeba poslouchat dát písničky, a nebo si jít zahrát nějakou koledu na kytaru, no uvidíme podle situace.. xD

Loučí se s vámi Vaše Chodúrová Miškaa x)

Marry Christmas... hohoho :)

24. prosince 2009 v 10:50 >Me<
Takže touhle dobou sem u babičky a zdobím stromeček takžee...

ŠŤASNÉ A VESELÉ VÁNOCE PŘEJI x)


Haste, nerves,cleaning.... simply Xmas!!!

23. prosince 2009 v 17:12 >Me<
No super zítra Vánoce, můžu říct že sem se na ně těšila i víc než tenhle rok.
Jestli to bylo tim že sem čekala na Ježíška a teď nic.. no nevim nevim.
Už dva dny je doma jenom uklízení,uklízení a uklízení! Docela mi to leze na nervy protože by mě zajímalo co všechno chtěj ještě čistit.
Babča včera začla že nemá vyčištěný dveře,sporák,skříně od nádobí,špajzku bože.. jen sem si tak vduchu řikala: proč to teda nečistíš během celýho roku?Proč až teď kvůli jednomu dnu?..
Tak sem aspoň pomohla se dveřma, výzdobou.
Docela mě štve že nepřijede teta :( ale co tý neschází snad nic, myslim že na Vánoce bude někde ve Vietnamu nebo nevim kde.
V sobotu sme byli na strejdových narozkách. Ze začátku sem myslela že tam budu ještě tak hoďku a půjdu domů, ale pak sem se dozvěděla že mají pro strejdu připravený travesty (tyvl nevim jak se to skloňuje :D) můžu říct že nechápu co mají všichni proti teploušům, náhodou snima byla děsná sranda, jsou to úplně normální kluci akorát sou na kluky no xD noo.. ono i když těma svejma gestama připomínají spíš.. no to je jedno xD
Věděli ste někdo že když dostanete pusu od tranvesty tak budeš mít rok štěstí? Hahá já budu mít 6let štěstí, tss..jakobych tomu věřila.
A prostě jak jinak všichni se totálně ožrali, a já když viděla matku tak sem řekla že pudu spát k tetě tam to není po ránu tak napjatý když se vožerou.
Celkem byla ta oslava povedená , sice sem skoro vůbec nespala ale i tak to bylo good.
Áchjooo.. já nechci zítřek, budem muset brzo vstáva jet k babče kde budou bratránci a budem zdobit strom a čumět na pohádky a cpát se cukrovím, och cukroví to mi taky leze krkem, kam příjdeš je všude a všude ti ho někdo nabízí a když řekneš že nechceš tak mají blbý kecy že abych náhodou nepřibrala, jakobych byla snad hubená hohoho dobrej vtip. Pak pojedeme na hřbitov, z hřbitova k prababice kde budeme zas sedět pít čaj a jíst cukroví a pak konečně pojedeme domů kde už jakoby Ježíšek, ale my o tom ještě nevíme protože pudem večeřet a po večeři bude chvíle napjeí než se otevřou dveře ke stromečku, pak rozbalíme dárky a bude po tom všem uklízení protože se všude bude válet balící papír, mašle atd..

Pak bude následovat Silvestr, na ten se těšim z jednoho jedinýho důvodu!!!
Budou dávat poslední živé vystoupení Michaela. Áchjo nesnášim to slovo 'poslední' :(
Jelikož nemáme kabelovku asi se půjdu koukat k tetce, nebo možná že i na netu, ale v telce to bude určo lepšejší. A když sme tak zkoumala stránky TV Barrandov abych se v případu nouze mohla koukat na netu tak sem našla několi úžasných videí!!!...
Např.:
Co si myslí slavní o M.J.? TADY a nikdy bych neřekla že budu souhlasit se vším co tam řekla Bílá, fakt sní musim souhlasit :) A taky závidim Lucce V. že mohla být na jeho koncertě...
nebo Rozhovor s Nishou TADY
Nishu považoval Michael jako svého nástupce, ale když jsem poslouchála pár písniček no.. né že bych tomu nějako rozuměla, hlas má určitě zajímavý , ale mě se zas tak moc nelíbí i když co bych za ten její hlads dala teda hlavně i za to že mohla spolupracovat s Michaelem!!!!
Oujéje zas sem se rozepsala tak jak se nechtěla, ale tak co mám dělat nudim se tak budu psát a při tom si pustím nějakou písničku tak třebaa... Alpha Dog neboo Wanna Be Starting Something?Vidim to asi na tu druhou.
Joo a taky mám nový záhlavý, jelikož se teprv učím s tim všim zacházet a ani moc s grafikou mě to vůbec nejde tak se učím, pomalu ale jistě :D
Hmm... co ještě napsat.. snad jen že už asi vážně půjdu :D
Tak se mějte krásně a snad sem zítra stačim napsat šťastný a veselý :D


Loučí se svám Vaše rozepsaná Miškaa :)

Exitus....

15. prosince 2009 v 13:57 >Me<
Je to až nenormální co se semnou děje, a už mi to řekla včera i máma.
Chovám se prý jak magor, odpovídám kývnutím a sem divná.
Navíc jsem doma protože je mi blbě.
Áchjoo je mi hrozně :'( bolí mě všechno, chce se mi furt brečet,sem nevyspalá kvůli kravský rýmě, a hlavně poslední dobou myslim často na sebevraždu.
Ano, je to tak. Pokaždý když to napadlo někoho koho znám sem mu říkala že je to blbost že to bude v pohodě, ale teď sem to já komu by to mohli říkat.
U mě to ale dobrý už nikdy nebude. Aspoň bych byla sním :'(...
Rok 2009 je ten nejhorší rok v mim životě, je to hnus co se všechno tenhle rok stalo!
Přemýšlela jsem co bych si mohla udělat abych už to konečně mohla skončit, nejlepší by bylo kdybych chytla nějakou nemoc třeba jako mor,AIDS,žloutenku na kterou by se nepřišlo, a umřela.
Nejhorší je že jsem strašnej posera si něco udělat, nesnášim se!
Proč musí na světě existovat samota a smrt? Bylo by přelidněno? No a coo! Aspoň by byli všichni šťastní a měli by každý jeden druhýho.
Se*e mě too, všechnoo!!! No nic....
Už mě nebaví přetvářka toho že je všechno v naprostý pohodě, až na to že každej večer přemejšlim co bych si mohla udělat a mít záchvaty breku.
Sem normální v tom že se cítim osamělá i když je doma plnej barák lidí??To není normální!!!!Vevnitř cítim naprostou prázdnotu, naprostou! Nemám koho bych mohla obejmout, svěřit se mu, říct mu svoje 'problémy', svym způsobem si za to můžu sama že nechodim ven s kámošema třeba kouřit do zámecký zahrady nebo pod kino. Jenže je tu háček. Já žádný kamarády nemám.
A to mi všichni vyčítaj, tím všichni myslím mámu,babču,dědu a spol.
Už je úplně slyším :Diť sedíš jen u notebooku, normální děti choděj ven, já v tvejch letech byla celej den venku a když jsem musela domů bylo to jako trest.Pro tebe je ven jít trest... atd...atd....
Nesnášim když dojde na tyhle slova.. proto vždycky odcházim do pokoje bulet.
Nechci žádný kámoše, nechci nikoho (krom jeho), ale pak se nemám divit že nemám nikoho na obejmutí.
Tyjo zase sem se rozepsala a jak jinak o nedůležitý věci! Áchjoo.. je mi smutno :'(
No nic tak já už radši jdu, budu hledat zas videa, fotky a další. Včera jsem si stahovala This Is It x) ,konečně sem myslela že budu mít štěstí, tak stahuju dvě hodiny, konečně 100% a pustim a nic jde jenom zvuk takže to můžu zase smazat. Joo a taky sem si udělala úplně luxusní pořádek ve složkách :)
A taky nesmim zapomenout na to že minulej tejden sem si obarvila vlasy na tmavo, moje přírodní barva byla hnědá, a jelikož aby to nebylo tak naráz sem si dala tmavě hnědou, je to celkem dobrý :)
No nic tak jdu stahovat,koukat psát a číst mějte see...

Loučí se svámi Vaše samotná Miškaa :)

Pete with Bronx...

15. prosince 2009 v 13:17 >Fall Out Boy<
Na fotky se může mrknout tadyy...

Více novinek je, ale spíše o každém znich teda spíše o Peteovi, o Patrickovi jsem neslyšela už ani nepamatuju, asi to chce spíš líp hledat no.. každopádně sem jen tak něco novýho o FOB nepřidám..

Alternation....

13. prosince 2009 v 23:01 >Me<
Dnešek byl super!!! Včerejšek už moc ne, všichni šli chlastat ke strejdovi a já byla doma sama což byla mega příležitost si zazpívat a jelikož mě začalo bolet hrozně v krku tak se aspoň nějak rozezpívat na dnešní koncert co byl.
A samozřejmě sem se snažila naučit tanec na píseň Dangerous :D Teda řeknu vám to se nikdy nenaučim :D sem prkno a ještě je to takový ne zrovna lehký no ... mazec musela sem se sobě smát :D
No pak přišli všichni ožralí, teda nejdřív babička, a pak děda,brácha,matka se svym oběvem Lukášem.
Před tím mi zamozřejmě nezapoměla zavolat ať si přehodim věci do pokoje že Lukáš bude spát snima. Ona si fakt myslí že se úplně vymaštěná ne.. no to je jedno...
Dělala sem si čaj a slyšim jak na mě zas děda nadává! Nechci to nějak rozepisovat protože mi je z toho do breku!
No neva... tak sem vypla notebook, brečela a poslouchala Michaela.
Lidi mě tak strašně smutno!!!!Ale hrozně :'( Dneska byl koncert od 16:00 v kostele, my sme tam byli na zkoušku o dvě hodiny dřív. Bože, to je tak hezký jak tam všichni jsou při sobě, protože zpívám ve sboru a učí nás dvě paní učitelky z prvního stupně které taky hrajou v kapele která se jmenuje Šmehydlo.
A je to kapela dá se říct rodinná. To je prostě tak úžasný, tolik lásky co znich srší a všeho to je tak krásný, bylo mi tam tak dobře jak řekl Michael v This Is It "Teď sme rodina" úplně sem si na to vzpoměla!
A bylo mi do breku že se musim vracet domů, kde mě nečeká nic.
Brácha odjel k taťkovi já sem se šla dívat na Superstar, ale musela jsem se jít dívat nahoru protože mi matka dávala jasně najevo že tam překážim protože má přijet její Lukášek.
Včera sem myslela že neusnu, furt sem myslela na Michael proč tady není a proč nemůžu mít takového otce jako byl on!! Závidim všem co mají celou rodinu kde se mají rádi a mají nějaký řád prostě to jako měl Michael!!!
Strašně bych si to přála, ale to si fakt můžu jenom přát, máma má bráchu a teď už toho svýho, děda s babičkou mě nemají rádi proto protože sedim u notebooku. Druhá babička s dědou mají zase bratránka. Taťka má bráchu protože sním si může hrát s vláčkama se mnou už bohužel ne..
Všichni mají někoho, ale jaksi já vyčnívám v tom že den prosedim u notebooku psaní článků,přidávání fotek, poslouchání písniček,hraní na kytaru,a občas i hraní her a tak zavřená v pokoji.
Nikdo nepochopí jak je pro mě těžký se sněkym bavit a seznamovat se nikdo!!!!
Před chvílí skončilo Superstar tak jsem šla dolů se zeptat mámi kdy pojedeme k zubařce a ona mi odpověděla znuděně "v 9:30" tak jsem řekla ok, zavřela jsem dveře a ona "Míšoo" otevřu dveře "nejdeš si už lehnout?" heh a já jí odpovím "jdu!" a kráčím si hezky sem do pokojíku!
Ať je na mě nasraná, a sem svině jak všichni naznačujou tak budu ale pořádná!Jak oni ke mě já knim.
No nic už radši půjdu ať se aspoň dobře vyspim.

Loučí se svámi Vaše sviňská Miškaa x)

This Is It Office Music Video...

12. prosince 2009 v 17:58 >Michael Jackson<
Je to celý smutný, ale ten konec :'(

Michael Is Back...

12. prosince 2009 v 17:55 >Michael Jackson<
Reklama na návrat Michaela:

Is this normal??...

12. prosince 2009 v 17:53 >Me<
Stalo se něco divnýho, a neobvyklího x)
Prostě si uvědomuju že sem se zase nešťastně zamilovala, a jak to u mě bývá do toho "co nidky nebudu mít"!
Jako vždycky, já se nechápu proč sakra se musim zamilovávat do takových lidí, víte kolik to stojí ubrečených nocí?Hodně...
Přiom ten človíček je tak krásnej!!! Zamilovala sem se do jeho hudby,tance, hlasu, pohybů x)
Ách Michaeli doufám že se na náš všechny díváš :)
Ale doufám že ste to nepochopili to slovo "zamilovala" jinak, nemyslela jsem tím jako to že bych chtěla vztah,sex a to všecho..
Prostě zamilovala,zamilovala jestli chápete xD Tak je toto normální? xD
Nedivím se že tolik lidí na jeho koncertě omdlívalo, protože co on tam dokázal udělat na to podiu je neuvěřitelnýý xD
A ani nechápu ty lidi co ho pomlouvaly ohledně vzhledu, náhodou byl krásnej už od 5ti až do 50ti.
Jako co by dal nějakej 50ti letej chlap za to vypadat tak jako on!!!
No nic asi budu k tetce opíkají tam, ale řekla sem si že se asi pudu dokoukat na Stmívání.
Joo a nesmím zapomenout na to že mi ve čtvrtek přišel plakát This Is It juchůů už se těším až tam bude hezky viset :D
No.. tak já sem přidám 2 videa a pudu něco dělat :D

Loučí se svámí Vaše zamilovaná Míšaa

Running Sore ....

4. prosince 2009 v 18:46 >Me<
Sice to furt bolí, ale pomalililinku se to lepší :)
Ano, bavím se Michaelovi..
Asi to bude tím že jsem se dlouho nedívala na vzpomínkové videa, ale dneska se mi chtělo taky brečet koukala jsem na vystoupení Stevieho Wondera, kdy zpíval na počest Michael píseň The Way You Make Me Feel (pro ty kdo by se na video chtěl podívat je TADY)
Měla sem slzy v očích když se Stevie rozbrečel :( chudák bylo mi ho líto, on je taky úžasnej, když si vemete že je slepý a hraje takhle úžasné na klavír a zpívá to taky stojí za obdiv!
Nojo no..
Konečně pátek!!! Nesnášim to ve škole a když ještě ke všemu jdou známky do kopru :(
Jinak nesmím zapomenout že v neděli dávaj na ČT2 rozhovor s Michaelovým producentem Jonsem!
"Leave me alooone, leave me alon stop it, just stop doggin' me around AAOW!"
Boží tato písnička :D
Jinak včera jsme měli vystoupení se sborem v muzeu pod kaplí, bylo to docela dobrý, až na to že mě to včera vůbec nešlo a zpívala jsem z všech snad nejhůř, ale tak já jinak ani nezpívám!
No docela to ušlo, byli tam snad všechny učitelky, a první hodinu ve škole když sme psali písemku z angličtiny kterou jsem mimochodem poďála tak mi učitelka říká "hezky jsi zpívala".
Já se začala smát :D
Áchjoo .. nudila jsem se tak jsem udělala design s Michaelem, ale nevím jestli ho sem budu dávat ještě uvidím..
No nic tak já půjdu tak se mějte krásně...

Loučí se svámi vaše úžasná Miškaa xD